Kıranköy Otelleri

En uygun Kıranköy otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kıranköy Otelleri

Genel Bilgi

Nimet Hanım Konağı

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
1800 yıllarında bölgede yaşayan Rum Ustalar tarafından yapılan sarnıçlı Konağımız, uzun yıllar yerli Rum aileler tarafından mesken olarak kullanılmıştır.

Muhsin Bey Konağı

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
Dünya miras kenti Safranbolu'nun Kıranköy mevkisinde bulunan Muhsin Bey Konağı 1839 yılında Rum mimarisiyle inşa edilmiştir.Giriş katı taş kemer ve kubbeli tavanları ile ferah ve rahatlatıcı bir havası vardır.

Safranbolu Asmalı Konak

Safranbolu Merkez / Safranbolu / Karabük
Safranbolu Asmalı Konak misafirleri her sabah Türk mutfağından lezzetlerin bulunduğu bir kahvaltı ile güne başlamaktadır. Safranbolu Asmalı Konak'ın sade ve modern mobilyalara sahip tüm odaları mini bar ve uydulu televizyon ile donatılmıştır.

Safranbolu Çelik Palas

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
Otelimiz 1934 yılı Demir Çelik Fabrikası'nın yapımı sırasında görev yapan yabancı mühendislerin konaklaması amacıyla yapılmış olup, daha sonra bir müddet hükümet konağı olarakda kullanılmış ve 2000 yılında restore edilerek günümüzde 3 yıldızlı olarak hiz

Demirkapi Konak Otel

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
Safranbolu denince akla ilk gelen evleri, tarihi korumanın en güzel örnekleri olarak akla gelmektedir. Safranbolu'da koruma altındaki konak aslına uygun olarak, uzun süreli uğraş ve çabalar sonucu restore edilmiştir.

Safran Gold Pansiyon

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
Safrangold pansiyon Karabük ve Safranbolu'nun tam ortasinda konumlanmis olup Karabük universitesi sine 2 dakika uzakliktadir.Pansiyonumuz merkezde olup market ,avm,restaurant v.b nokta lar 1 dak uzakliktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır