Yardım

Kıranköy Otelleri

En uygun Kıranköy otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Safranbolu Asmalı Konak

Müthiş
9.0
Safranbolu Merkez, Safranbolu, Karabük
Safranbolu Asmalı Konak misafirleri her sabah Türk mutfağından lezzetlerin bulunduğu bir kahvaltı ile güne başlamaktadır. Safranbolu Asmalı Konak'ın sade ve modern mobilyalara sahip tüm odaları mini bar ve uydulu televizyon ile donatılmıştır.
Müthiş
9.0

İnci Otel

İyi
7.6
Kıranköy, Safranbolu, Karabük
İnci Otel, İşletmemiz eski Safranbolu ve Yeni Safranbolu'nun orta merkezinde olup ulaşım konusunda yürüme mesafesinde tüm alanlara yakındır. 6 katlı 18 oda 60 yatak kapasitemiz mevcut olup konseptimiz 2-3-4 kişilik odalar şeklindedir.
İyi
7.6

Safranbolu Çelik Palas

Çok iyi
8.7
Kıranköy, Safranbolu, Karabük
Otelimiz 1934 yılı Demir Çelik Fabrikası'nın yapımı sırasında görev yapan yabancı mühendislerin konaklaması amacıyla yapılmış olup, daha sonra bir müddet hükümet konağı olarakda kullanılmış ve 2000 yılında restore edilerek günümüzde 3 yıldızlı olarak hiz
Çok iyi
8.7

Nimet Hanım Konağı

Müthiş
9.2
Kıranköy, Safranbolu, Karabük
1800 yıllarında bölgede yaşayan Rum Ustalar tarafından yapılan sarnıçlı Konağımız, uzun yıllar yerli Rum aileler tarafından mesken olarak kullanılmıştır.
Müthiş
9.2

Simar Doğa Butik

Normal
5.2
Amasra, Bartin
Simar Doğa Butik'in odaları deniz manzaralıdır. Oda servisi vardır. Tesis bahçesinde alkollü alkolsüz içecek ve fast food hizmeti sunulur.
Normal
5.2

Aya Konak

Müthiş
9.1
Safranbolu Merkez, Safranbolu, Karabük
Konağımız Safranbolu'nun merkezinde bulunmaktadır. Tarihi Eski Çarşı'ya inen tek patika yolun en başındadır, Çarşı'ya yürüyerek 15 dk. mesafededir. Konağımız 4 odasıyla tarihine aslına uygun olarak 2018'de restore edilmiş ve 2021'de tamamlanmıştır.
Müthiş
9.1
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor