Kıranköy Otelleri

Bu yerdeki 6 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kıranköy Otelleri

Safranbolu Asmalı Konak

Safranbolu Merkez / Safranbolu / Karabük
Safranbolu Asmalı Konak misafirleri her sabah Türk mutfağından lezzetlerin bulunduğu bir kahvaltı ile güne başlamaktadır. Safranbolu Asmalı Konak'ın sade ve modern mobilyalara sahip tüm odaları mini bar ve uydulu televizyon ile donatılmıştır.

Nimet Hanım Konağı

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
1800 yıllarında bölgede yaşayan Rum Ustalar tarafından yapılan sarnıçlı Konağımız, uzun yıllar yerli Rum aileler tarafından mesken olarak kullanılmıştır.

Safranbolu Çelik Palas

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
telimiz 1934 yılı Demir Çelik Fabrikası'nın yapımı sırasında görev yapan yabancı mühendislerin konaklaması amacıyla yapılmış olup, daha sonra bir müddet hükümet konağı olarakda kullanılmış ve 2000 yılında restore edilerek günümüzde 3 yıldızlı olarak hi

Muhsin Bey Konağı

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
Dünya miras kenti Safranbolu'nun Kıranköy mevkisinde bulunan Muhsin Bey Konağı 1839 yılında Rum mimarisiyle inşa edilmiştir.Giriş katı taş kemer ve kubbeli tavanları ile ferah ve rahatlatıcı bir havası vardır.

Safran Gold Pansiyon

Kıranköy / Safranbolu / Karabük
Safrangold pansiyon Karabük ve Safranbolu'nun tam ortasinda konumlanmis olup Karabük universitesi sine 2 dakika uzakliktadir.Pansiyonumuz merkezde olup market ,avm,restaurant v.b nokta lar 1 dak uzakliktadir.

Beylerbeyi Konak Otel

Merkez / Safranbolu / Karabük
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel, tarihi değeri yüksek Safranbolu'da yemyeşil bir bahçe içerisinde eski bir Türk konağında misafirlerini ağırlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kıranköy Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır