Yardım

Perge Antik Kenti Otelleri

En uygun Perge Antik Kenti otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Sarp Otel Kadriye

İyi
7.6
Kadriye, Belek,Antalya
Kadriye Sarp Otel büyük çam ormanları ve golf sahaları yanında plaja 1500 mt. mesafede bulunmaktadır. Otel giriş katında modern dizaynlı lobimiz, resepsiyon ve restoranımız bulunmaktadır.
İyi
7.6

Saye Konak Hotel

Müthiş
9.6
Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya
Saye Konak Hotel'in 20 adet birbirinden bağımsız özelliklerde özel tasarım geniş odası bulunmaktadır. Konağımız 1951 yılında dönem mimarisine uygun inşa edilmiş ve 2020 yılında günümüz yapı teknikleriyle aslına uygun restore edilmiştir.
Müthiş
9.6

Perge Antik Kenti

Antalya şehir merkezinin 17 km. doğusundaki, Aksu sınırları içinde yer alan Perge, sadece bölgenin değil, tüm Anadolu’nun en düzenli Roma dönemi kentlerinden biridir. Mimarisi yanında mermer heykeltıraşlığıyla da ünlüdür. 1946 yılından beri İstanbul Üniversitesince yürütülen kazılar sonucu şehir merkezinin önemli anıtsal yapıları gün ışığına çıkarılmış, ele geçen heykel buluntuları sayesinde Antalya Müzesi dünyanın en zengin Roma Dönemi heykel müzelerinden birisi olma özelliğini kazanmıştır. Antalya merkezden Aksu minibüslerine binilip Aksu` da inildikten sonra Anadolu Öğretmen Lisesi yanındaki yoldan 400 m. kadar gidilir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor