Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Otelleri

En uygun Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Panora’ya adımınızı attığınızda, açık denizleri, macerayı, geziyi ve bilimi simgeleyen Piri Reis haritasını göreceksiniz. Toplam 350.000 mozaiğin bir araya gelmesiyle, tamamı doğal renkteki mermerlerden oluşan, Topkapı Sarayı’ ndaki orijinalinden 240 kat büyültülerek yapılmış Türkiye’ nin en büyük tek parça uygulama mozaiğidir. Türkiye’ deki alışveriş

Tryp by Wyndham Ankara

Çankaya / Ankara
Dİkkat; 31 Mayıs 2019, 03 Haziran 2019, 04 Haziran 2019 ve 05 Haziran 2019 tarihlerinde Mermaid Spa Merkezimiz (Sauna, Türk Hamamı, Masaj) misafirlerimize tadilat nedeni ile hizmet veremeyecektir.

Hotel Monec

Merkez / Çankaya / Ankara
Hotel Monec'teki her oda geniş alan, tarz ve bir dizi modern olanağa sahiptir. Lüks ve modern banyolardan geniş çalışma ve yaşam alanına kadar her detay düşünülmüştür.

Ankara Atli Otel

Merkez / Çankaya / Ankara
Ankara'da yer alan Ankara Atlı Hotel'de kapalı yüzme havuzu ve spa ile sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Ses yalıtımlı odalarda düz ekran kablo TV, ütü imkanı, çalışma masası, minibar ve telefon mevcuttur.

Point Rezidans

Dikmen / Çankaya / Ankara
Point Rezidans'da klasik ve şık tarzıyla, sizlere nezih ve konforlu bir ortam sunuyor.

Asrin Park Hotel & Spa Convention Center

Merkez / Çankaya / Ankara
Ücretli olan SPA bölümümüzde, hijyenik,isitmali genis ve ferah dinlenme ve güneslenme alanlariyla; yüzerken suyun enerjisini hissedeceginiz açik ve kapali yüzme havuzlarimiz ve jakuzi çocuk havuzlarimiz bulunmaktadir.

Vivaldi Ce Gold Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara
Ankara'nın elit semti Çankaya'da yeni açılan VIVALDI CE GOLD HOTEL şık binası ve kusursuz donanımıyla misafirlerine hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hakkında

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Otelleri Panora’ya adımınızı attığınızda, açık denizleri, macerayı, geziyi ve bilimi simgeleyen Piri Reis haritasını göreceksiniz. Toplam 350.000 mozaiğin bir araya gelmesiyle, tamamı doğal renkteki mermerlerden oluşan, Topkapı Sarayı’ ndaki orijinalinden 240 kat büyültülerek yapılmış Türkiye’ nin en büyük tek parça uygulama mozaiğidir. Türkiye’ deki alışveriş merkezleri arasındaki 40.000 m2 ‘lik en büyük peyzaj alanını göreceksiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır