Yardım

Özel Side Anadolu Hastanesi Otelleri

Özel Side Anadolu Hastanesi otelleri, en uygun Özel Side Anadolu Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Side Su Hotel

Çok İyi
8.0
Side, Manavgat, Antalya
Açık yüzme havuzu ve aydınlık bir dekora sahip modern tasarımlı odalar sunan Side Su Hotel, sadece yetişkinlere hizmet veren bir tesistir. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.
Çok İyi
8.0

Ün Side Hotel

İyi
7.2
Manavgat, Antalya
Ün Side Hotel, 1000 m² alana kurulmuş olup,19 daire ve 200 m² bahçe alanı ile hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde havuz, çocuk havuzu ve cafe mevcuttur.
İyi
7.2

Melissa Garden Apart Hotel

İyi
7.7
Side, Manavgat, Antalya
Melissa Garden, Antalya'nin tarihi cenneti Side'nin batisina yerlestirilmis apartlardan olusmaktadir.Müsterilerine sicak ve kaliteli hizmet vermeyi görev edinmis personel kadrosuyla, güzel bir tatil ortami olusturmaktadir.
İyi
7.7

Özel Side Anadolu Hastanesi

Side Anadolu Hastanesi 10.08.2007 tarihinde, Özel Anadolu Hastaneleri'nin 4. halkası olarak hizmete girmiştir. 48 yatak ve 3 Ameliyathane bulunan hastane; Kardiyoloji (Koroner) Yoğun Bakım, Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım (Dahili ve Cerrahi) üniteleri, Manyetik Rezonans(1.5 Tesla MR), MR Anjio, Meme MR'ı, Bilgisayarlı Tomografi(16 Kesit Multislice CT), Koroner Anjiyo Tomografi, Koroner Kalsiyum Skorlama, Konvansiyonel Radyoloji, Portable Röntgen, Mamografi, Ultrasonografi(Renkli Doppler), Girişimsel Radyoloji, CR Dijitalize Sistem, PACS Sistem radyoloji birimleri, Klinik Biyokimya, Mikrobiyoloji klinik laboratuarları, Odyoloji Testleri, Uyarılmış Potansiyeller, Denge Vestibular Testi, Electro Nistagmografi, Yenidoğan İşitme Testi, Çocuk Odyoloji Testleri, Oto Akustik Emisyon işitme ve denge bozuklukları üniteleri, OCT/SLO (Optical, Coherence Tomography / Scanning Laser Ophtalmoscopy), Digital FFA (Fundus Fluorescein Angiography), A/B Scan Ultrasonografi, OCT / Nerve Fiber Layer Analysis, Bilgisayarlı Görme Alanı, Waferont Aberrometre, Otomatik foroptör, Bilgisayarlı Kornea Topografisi, A-Scan Ultrason - Biometri, Solunum Fonksiyon Testleri, Spirometri, Reverzibilite Testi, Bronkoskopi(Karl Storz), Bronko-alveolar lavaj, forseps biopsi,transbronşial aspirasyon biopsisi), Deri prick testi, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahisi Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz(KBB), Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Acil Tıp, Diş Ünitesi, Diabet, Polikliniği, Hipertansiyon Polikliniği, Gebe Takip ve Eğitim Polikliniği, Astım ve Alerji Polikliniği, Laparoskopik Cerrahi, Artroskopik Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor