Özel Side Anadolu Hastanesi Otelleri

Özel Side Anadolu Hastanesi otelleri, en uygun Özel Side Anadolu Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Side Anadolu Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Side Anadolu Hastanesi 10.08.2007 tarihinde, Özel Anadolu Hastaneleri'nin 4. halkası olarak hizmete girmiştir. 48 yatak ve 3 Ameliyathane bulunan hastane; Kardiyoloji (Koroner) Yoğun Bakım, Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım (Dahili ve Cerrahi) üniteleri, Manyetik Rezonans(1.5 Tesla MR), MR Anjio, Meme MR'ı, Bilgisayarlı Tomografi(16

Side Su Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Açık yüzme havuzu ve aydınlık bir dekora sahip modern tasarımlı odalar sunan Side Su Hotel, sadece yetişkinlere hizmet veren bir tesistir. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Melissa Garden Apart Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Melissa Garden, Antalya'nin tarihi cenneti Side'nin batisina yerlestirilmis apartlardan olusmaktadir.Müsterilerine sicak ve kaliteli hizmet vermeyi görev edinmis personel kadrosuyla, güzel bir tatil ortami olusturmaktadir.

Çınar Family Suite Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Çınar Garden Apart yemyeşil bir bahçe içinde masmavi havuzlarıyla Akdeniz'in en güzel tatil beldesi olan antik Side sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Joker Side Vista Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Tesisimiz 2020 sezonunda satın alınmış ve Joker Hotels bünyesine katılmıştır. Lobi alanının tamamen değişmesi, yeni odalar eklenmesi, büyük bir havuz yapılması ve çoklu kaydırakların eklenmesi ile yepyeni bir çehre kazanmıştır.

Bartu Apart Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Yalı Mahallesi Plajı'na 500 metre mesafedeki Bartu Apart Hotel'de güneşlenme teraslı yüzme havuzu ve bir restoran bulunmaktadır. Otelde mini mutfaklı konaklama birimleri ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Joker Side Hill Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Joker Side Hill Hotel, Akdeniz Sahili'nde yer almaktadır. Otelde 2 açık havuz, su kaydırakları vardır ve spa merkezi bulunmaktadır. Tüm odalar özel balkonlu, bazı odalar ise büyüleyici deniz manzaralıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Side Anadolu Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Side Anadolu Hastanesi Hakkında

Özel Side Anadolu Hastanesi Otelleri Side Anadolu Hastanesi 10.08.2007 tarihinde, Özel Anadolu Hastaneleri'nin 4. halkası olarak hizmete girmiştir. 48 yatak ve 3 Ameliyathane bulunan hastane; Kardiyoloji (Koroner) Yoğun Bakım, Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım (Dahili ve Cerrahi) üniteleri, Manyetik Rezonans(1.5 Tesla MR), MR Anjio, Meme MR'ı, Bilgisayarlı Tomografi(16 Kesit Multislice CT), Koroner Anjiyo Tomografi, Koroner Kalsiyum Skorlama, Konvansiyonel Radyoloji, Portable Röntgen, Mamografi, Ultrasonografi(Renkli Doppler), Girişimsel Radyoloji, CR Dijitalize Sistem, PACS Sistem radyoloji birimleri, Klinik Biyokimya, Mikrobiyoloji klinik laboratuarları, Odyoloji Testleri, Uyarılmış Potansiyeller, Denge Vestibular Testi, Electro Nistagmografi, Yenidoğan İşitme Testi, Çocuk Odyoloji Testleri, Oto Akustik Emisyon işitme ve denge bozuklukları üniteleri, OCT/SLO (Optical, Coherence Tomography / Scanning Laser Ophtalmoscopy), Digital FFA (Fundus Fluorescein Angiography), A/B Scan Ultrasonografi, OCT / Nerve Fiber Layer Analysis, Bilgisayarlı Görme Alanı, Waferont Aberrometre, Otomatik foroptör, Bilgisayarlı Kornea Topografisi, A-Scan Ultrason - Biometri, Solunum Fonksiyon Testleri, Spirometri, Reverzibilite Testi, Bronkoskopi(Karl Storz), Bronko-alveolar lavaj, forseps biopsi,transbronşial aspirasyon biopsisi), Deri prick testi, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahisi Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz(KBB), Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Acil Tıp, Diş Ünitesi, Diabet, Polikliniği, Hipertansiyon Polikliniği, Gebe Takip ve Eğitim Polikliniği, Astım ve Alerji Polikliniği, Laparoskopik Cerrahi, Artroskopik Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır