Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Otelleri

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi otelleri, en uygun Özel OSM Ortadoğu Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Şanlıurfa Mardin yolu üzerinde kurulmuştur.Birimler;Tıbbi Onkoloji,Radyasyon Onkolojisi,Genel Cerrahi,Beyin Cerrahi,Kalp Damar Cerrahisi,Göğüs Cerrahisi,Tüp Bebek,Kardiyoloji,Gastroenteroloji,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye,Nefroloji,Dermatoloji,Plastik ve Estetik

Grand Urfa Otel

Merkez / Şanliurfa
Güneydoğunun güzide ili Şanlıurfa, konumu, tarihi ve turistik özellikleri, Şanlıurfa ile bütünleşen Balıklı Gölü ve çiğ köftesi ile ünlenen bir ilimizdir.

Akgöl Hotel

Merkez / Şanliurfa
Hizmet ve yiyecek içecek sektöründe uzun yıllardır işletmeci, yap işlet anlayışı ile çalışan şirketimiz 3 restaurant 2 cafe birimi ile totalde 60’a yakın konusunda uzman ve kalifiye personeliyle Şanlıurfa’ya hizmet vermektedir.

Grand Gülizar Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Otelimiz yeni bir tesistir. Toplam 79 odadan olusmaktadir., Odalarda; Wi-Fi, Led Tv, minibar, kettle, çay, kahve , gardrop, 24 saat sicak su, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, telefon bulunmaktadir.

Asil Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Değerli Konuğumuz, Asil Otelimiz'de konaklayacağınız sürenin gönlünüzce geçmesini dileriz. Bu süre boyunca ilk ve önemli hedefimiz, sizlere rahat ve dostça geçen günler yaşatmaktır.

Urfa Kilim Otel

Merkez / Şanliurfa
Kilim Otel, Şanlıurfa Merkez'de konuklarını dört mevsim kusursuz bir hizmet anlayışı şle ağırlamaktadır. Kilim Hotel, tüm ortak alanlarında ve konaklama odalarında Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı sağlamaktadır.

Dedeman Şanlıurfa

Merkez / Şanliurfa
Tüm şehrin etkileyici bir manzarasını sunan bu prestijli 5 yıldızlı otel, modern konaklama birimleri ve olanaklara sahiptir. Otelin ısıtmalı kapalı yüzme havuzunda gevşeyebilir veya fitness merkezinde stres atabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Hakkında

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Otelleri Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Şanlıurfa Mardin yolu üzerinde kurulmuştur.Birimler;Tıbbi Onkoloji,Radyasyon Onkolojisi,Genel Cerrahi,Beyin Cerrahi,Kalp Damar Cerrahisi,Göğüs Cerrahisi,Tüp Bebek,Kardiyoloji,Gastroenteroloji,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye,Nefroloji,Dermatoloji,Plastik ve Estetik Cerrahi,KBB Hastalıkları,Nüroloji,Psikiyatri,Enfeksiyon Hastalıkları,Beslenme ve Diyetetik,Nükleer Tıp,Klinik Biyokimya,Radyoloji,Anestezi ve Reanimasyon,Patoloji ve Acil Servis'dir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır