Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) Otelleri

Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) otelleri, en uygun Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) Otelleri

Genel Bilgi

Hastanede; Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kad

Vienna Apart

Antalya / Akdeniz Bölgesi
Vienna Apart 14 daireden oluşmaktadır. 1+1 1+0 ve 2+1 seçeneklerimiz mevcut olup kendi bünyemizde havuzumuz vardır.

Beetle House Coffee Hotel

Konyaaltı / Antalya
Beetle House Coffee Hotel tüm odalarımız Ocak 2021 tarihinde yenilenmiştir. Tesisimiz 27 Ocak 2021 itibariyle kapılarını tekrar hizmete açmaya başlamıştır.

Stile Suite Hotel

Konyaalti / Antalya
Stile Suit olarak 18 adet suitten oluşan 2020 yılında açılmış, günümüz teknolojisi ile inşa edilmiş yepyeni bir tesisiz. Apart otel işletmeciliğini otel standartlarında sizlere sunmayı hedefledik.

Ada Apart

Merkez / Konyaalti / Antalya
Ada Apart 10 adet 1+1, 3 adet 2+1 toplam 13 adet daireden oluşmaktadır. Tamamen yeni temiz eşyalardan oluşan dairelerimizde konforunuz için her şey düşünülmüştür.

Konyaalti Furkan Homes

Arapsuyu / Konyaalti / Antalya
Antalya’nın göz bebeği , dünyanın sayılı plajlarından Konyaaltı Plajı ‘na sadece 5 dk yürüyüş mesafesinde , gözde alışveriş merkezleri ve tüm ihtiyaçlarınızın yanı başınızda olduğu , eviniz rahatlığında bir yaşam alanı sunmaktayız.;

Furkan Homes

Arapsuyu / Konyaalti / Antalya
Tesisimizde bir evde ihtiyacınız olabilecek her türlü araç gereç bulunmaktadır. Ayrıca yüzme havuzumuz ve çocuk havuzumuz vardır. 7/24 resepsiyon ve %100 memnuniyet için sizleri bekliyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) Hakkında

Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) Otelleri Hastanede; Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Üroloji, Logopedi (Dil, Konuşma ve Ses Bozuklukları) birimlerinde hizmet verilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır