Yardım

Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) Otelleri

Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) otelleri, en uygun Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Güden Pearl Apart Hotel

Çok İyi
8.0
Konyaalti, Antalya
Güden Pearl Apart Hotel, huzur, güven, rahatlık, aile sıcaklığına eşdeğerde ve samimi bir ortamda tatilini yaşamak isteyenlerin her zaman konaklayabileceği şirin işletmemiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.
Çok İyi
8.0

Beetle House Coffee Hotel

Çok İyi
8.5
Konyaaltı, Antalya
Beetle House Coffee Hotel tüm odalarımız Ocak 2021 tarihinde yenilenmiştir. Tesisimiz 27 Ocak 2021 itibariyle kapılarını tekrar hizmete açmaya başlamıştır.
Çok İyi
8.5

Özel Olimpos Hastanesi (Meditalya Tıp Merkezi)

Hastanede; Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Üroloji, Logopedi (Dil, Konuşma ve Ses Bozuklukları) birimlerinde hizmet verilmektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor