Özel Edessa Hastanesi Otelleri

Özel Edessa Hastanesi otelleri, en uygun Özel Edessa Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Edessa Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Edessa Hastanesi 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır.Kasım 2011'den itibaren son teknoloji ile donatılmış yeni binasında "Özel Edessa Hastanesi" olarak hizmet vermeye başlamıştır.Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste, yatak başı monitörleri olan 6 kişilik bir müşahede odası bulunmakta, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri bur

Grand Gülizar Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Otelimiz yeni bir tesistir. Toplam 79 odadan olusmaktadir., Odalarda; Wi-Fi, Led Tv, minibar, kettle, çay, kahve , gardrop, 24 saat sicak su, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, telefon bulunmaktadir.

Akgöl Hotel

Merkez / Şanliurfa
Hizmet ve yiyecek içecek sektöründe uzun yıllardır işletmeci, yap işlet anlayışı ile çalışan şirketimiz 3 restaurant 2 cafe birimi ile totalde 60’a yakın konusunda uzman ve kalifiye personeliyle Şanlıurfa’ya hizmet vermektedir.

Urfa Kilim Otel

Merkez / Şanliurfa
Kilim Otel, Şanlıurfa Merkez'de konuklarını dört mevsim kusursuz bir hizmet anlayışı şle ağırlamaktadır. Kilim Hotel, tüm ortak alanlarında ve konaklama odalarında Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı sağlamaktadır.

Grand Urfa Otel

Merkez / Şanliurfa
Güneydoğunun güzide ili Şanlıurfa, konumu, tarihi ve turistik özellikleri, Şanlıurfa ile bütünleşen Balıklı Gölü ve çiğ köftesi ile ünlenen bir ilimizdir.

Asil Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Değerli Konuğumuz, Asil Otelimiz'de konaklayacağınız sürenin gönlünüzce geçmesini dileriz. Bu süre boyunca ilk ve önemli hedefimiz, sizlere rahat ve dostça geçen günler yaşatmaktır.

Hotel Güven

Merkez / Şanliurfa
40 yıldır faaliyette olan işletmeiz 40 odadan oluşmaktadır. Odalarda banyo, tuvalet, klima, duşakabin, minibar, saç kurutma makinası ve günlük temizlik ve kahvaltı bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Edessa Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Edessa Hastanesi Hakkında

Özel Edessa Hastanesi Otelleri Özel Edessa Hastanesi 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır.Kasım 2011'den itibaren son teknoloji ile donatılmış yeni binasında "Özel Edessa Hastanesi" olarak hizmet vermeye başlamıştır.Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste, yatak başı monitörleri olan 6 kişilik bir müşahede odası bulunmakta, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri burada yapılmaktadır.Özel Edessa Hastanesi acil servisi deneyimli ve dinamik bir kadro ile 24 saat kesintisiz görev yapmaktadır.İç Hastalıkları,Üroloji,Tıbbi Biyokimya,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Ortopedi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Genel Cerrahi,Fizik Tedavi,Çocuk Hastalıkları,Cildiye ve daha bir çok birim ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır