Orhaneli Otelleri

En uygun Orhaneli otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Orhaneli Otelleri

Gököz Natural Park

Keles / Bursa
Konaklama birimlerinde klima, yemek alanı ve düz ekran TV içeren oturma alanı vardır. Bazıları teraslı ve/veya balkonludur. Buzdolabı ve su ısıtıcısı da mevcuttur.

Otel Ulukardeşler

Uludağ / Bursa
Ünlü kış sporları merkezi Uludağ'da yer alan ve kapıya kadar kayak kullanımlı olan bu otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve kablo TV ile donatılmış odalar sunmaktadır. Ulukardeşler Otel'in tüm odaları özel banyoludur. Odalarda minibar standarttır.

Uslan Hotel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa
Uludağ 1. bölge'de yer alan Uslan Otel, tam bir kayak oteli olmasının yanı sıra tesis çok sıcak bir atmosfere sahiptir. Kayak pistleri'ne 50 mt. mesafede bulunan Uslan Otel Uludağ Bursa şehir merkezi'ne 30 km. mesafededir.

Le Chalet Yazıcı Hotel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa
Uludağ'ın eteklerinde hizmet veren Le Chalet Yazıcı, ısıtmalı rahat odalar ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. Tesiste bir kayak okulu, kiralık kayak ekipmanları ve bir teras vardır.

Oksijen Zone Hotels Uludag

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa
Türkiye’nin 50 yıldır en popüler kayak merkezi olan 17 km lik pist uzunluğu ve 14 telesiyeje sahip beyaz cennet Uludağ’ın 1.

Erta Soyak Otel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa
Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünülülmüştür.Er-Ta Soyak Otel,Bursa merkeze 35 km, Yenişehir Havaalanı'na 90 km mesafede bulunmaktadır

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Orhaneli Hakkında

Orhaneli Otelleri Bursa iline bağlı bir ilçedir. İlçenin merkezi olan kasabanın adı Beyce'dir. Eski adı Rumca Adrianos - Adranos' tur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır