Olympos Plajı Otelleri

Bu yerdeki 48 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Olympos Plajı Otelleri

Genel Bilgi

XII. yüzyıldan sonra Olympos güzel bir ortamda huzur arayanların tercihi olmuştur. Tarihle bu kadar iç içe olmasına rağmen insanları Olympos' a çeken şeyin sadece kentin geçmişi olmadığı da bilinmelidir. Akdeniz' in berrak sularının çağrısına hayır demek çok zordur. Olympos' a gelirken yanınızda mutlaka mayo olmalıdır. Tekneden denize atladığınızda ça

Kunduz Kamp

Olimpos / Kumluca / Antalya
Glamping yani lüks kamp, sıradan tatil rutininden sıkılanlar için konfor ve estetik ile doğa ve sadeliğin bir arada sunulması anlamına geliyor.

Adrasan Beach Club Hotel

Adrasan / Kumluca / Antalya
Sırtını Beydağları'na vermiş, oksijeni bol, mis gibi kokan Çam ormanlarıyla çevrili butik otelimiz size “doğanın, huzurun ve konforun mükemmel dengesini sunuyor.

Olympos Deep Green Bungalows

Olimpos / Kumluca / Antalya
Deep Green, Corona tedbirleri kapsamında daha az oda ile hizmet vermektedir. 3000 m2 bahçe içinde 18 oda, maks. 40 kişi konaklama kapasitesi, 500 m2 yemek alanı ile sağlıklı sosyal mesafe sunar.

Olimpos Çamlık Pansiyon

Olimpos / Kumluca / Antalya
Doğanın içinde, limon ve portakal bahçesinde, çam ağaçlarının egzotik kokuları arasında, yılın yorgunluğunu ve stresini atatabilir. Tamamen doğal olan Olimpos Ağaç Evleri sizlere farklı bir dünyadaymışsınız hissini yaşatacaktır.

Yakamoz Pansiyon

Olimpos / Kumluca / Antalya
Olympos Dağı'nın huzurlu bir bölgesinde yer alan Yakamoz Pansiyon, yeşil bahçeler ve portakal ağaçları ile çevrilidir. Güzel plaj, vadiden aşağıya doğru 600 metre uzaklıktadır. Pansiyon yeşil bir bahçe içinde ahşap bungalovlar sunmaktadır.

Olympos Zakkum Pansiyon

Olimpos / Kumluca / Antalya
Antalya'ın eşsiz doğasına ve tarihine ev sahipliği yapan Olimpos'ta siz ziyaretçilerini ağırlayan Zakkum Pansiyon, dört mevsim boyunca konfor dolu bir hizmet sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Olympos Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Olympos Plajı Hakkında

Olympos Plajı Otelleri XII. yüzyıldan sonra Olympos güzel bir ortamda huzur arayanların tercihi olmuştur. Tarihle bu kadar iç içe olmasına rağmen insanları Olympos' a çeken şeyin sadece kentin geçmişi olmadığı da bilinmelidir. Akdeniz' in berrak sularının çağrısına hayır demek çok zordur. Olympos' a gelirken yanınızda mutlaka mayo olmalıdır. Tekneden denize atladığınızda çakıl taşlarına elinize uzattığınızda sanki dokunacakmışsınız gibi görünür, ancak gerçekte sizden muhtemelen yedi sekiz metre uzaktadırlar. Buraya Antalya otobüs terminalindeki ilçeler peronundan Olympos minibüsleri ile ulaşım mümkündür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır