Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 217 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Klinikler Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Kliniği Beyin Ve Sinir Cerrahisi Kliniği Genel Cerrahi Kliniği Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği Çocuk Dahiliye Çocuk Hematoloji Süt Çocuğu Dahiliye Kliniği Deri Ve Zührevi Hastalıkları Kliniği Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji Fizik Tedavi Ve Rehabiliyasyon Kliniği Göz Hastalı

ibis Styles İstanbul Bomonti

Şişli / İstanbul
Şişli'de hizmet veren tesis İstanbul Kongre Merkezi'ne 2,6 km uzaklıktadır. Otelde her gün açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Taksim Meydanı 6,7 km mesafededir. En yakın havaalanı olan İstanbul Atatürk Havaalanı 20 km uzaklıktadır.

Grand Cevahir Hotel Convention Center

Merkez / Şişli / İstanbul
Grand Cevahir Hotel, kapalı ve açık yüzme havuzlarının yanı sıra koşu bantları ve serbest ağırlıklar ile donatılmış bir fitness merkezi de sunmaktadır.

Febor Istanbul Bomonti Hotel & Spa

Merkez / Şişli / İstanbul
İstanbull Hotel & Spa Bomonti, 15 delux, 8 connection ve aile odası, 10 triple, 28 standart ve 10 ekonomik odası olmak üzere toplamda 71 odaya sahiptir. Eşsiz modern mimarisi, konforu, lüks ve geniş odaları ile şehir merkezinde hizmet vermektedir.

Nupelda Residence Hotel

Cumhuriyet / Şişli / İstanbul
Nupelda Resindence, 10 katli olarak insa edildi.7 adet 1 + 1 (55m2), 5 adet 2 + 1 (90m2), 1 2 + 1 dubleks (105m2), 1 3 + 1 dubleks (160m2). Toplam 14 daire bulunmaktadir. Toplam 2 asansör bulunmaktadir.

Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center

Şişli / İstanbul
Hilton Istanbul Bomonti, İstanbul’un iş, tarih ve eğlence merkezlerine oldukça yakın mesafede bulunan, etkileyici mimarisi ve harika manzarası ile misafirlerine iş veya tatil amaçlı konaklamalarında kusursuz bir deneyim sunuyor.

Style Hotel Şişli

Şişli / İstanbul
Bu otel, kule, müzeler ile ünlü Kagithane semtinde bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Klinikler Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Kliniği Beyin Ve Sinir Cerrahisi Kliniği Genel Cerrahi Kliniği Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği Çocuk Dahiliye Çocuk Hematoloji Süt Çocuğu Dahiliye Kliniği Deri Ve Zührevi Hastalıkları Kliniği Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji Fizik Tedavi Ve Rehabiliyasyon Kliniği Göz Hastalıkları Kliniği Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kliniği Kulak Burun Boğaz Kliniği Nükleer Tıp Kliniği Onkoloji Kliniği Ortopedi Ve Travmatoloji Kliniği Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği Patoloji Kliniği Radyoloji Kliniği Üroloji Kliniği

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır