Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Otelleri

Uğurevler Apart

Ula / Muğla
120 metrekare 5 ve 6 yatak seçenekleriyle, 2 çekyat kapasitesiyle 3+1 apart daireler geniş ve ferah ortamıyla kalabalık aileler ve gruplar için bulunmaz fırsattır.

Albizia Boutique Hotel

Ula / Muğla
Albizia Boutique Hotel Gökova körfezine de adını veren Gökova'da, doğanın içinde, 10 dönüm arazi üzerinde kurulmuş ve farklı konseptlerde odaları ile hizmet sunan bir tesistir.

Yucca House Gökova

Ula / Muğla
Akyaka'da Gökova Uçurtma Plajı'na 2,6 km mesafede yer alan Yücca House Gökova bar, ücretsiz özel otopark, bahçe ve teras ile konaklama imkanı sunmaktadır. Konuklar bahçe manzarasının keyfini çıkarabilirler.

Akasya Apart Akyaka

Akyaka / Ula / Muğla
Küçük şeylerle mutlu olmayı seviyorsanız; Gökova Körfezi’nin bitiş noktası, Halikarnas Balıkçısı’nın gezdiği, Sadun Bora’nın keşfettiği yerde, kendinizi huzur içinde hissedeceğiniz Akyaka’da tatile bekliyoruz.

Anka Apart Hotel

Akyaka / Ula / Muğla
Doğası, temiz mavi bayraklı denizinin yanı sıra yöreye özgü evleri ile anılan Akyaka'da apartımızı eski evlerden örnek alıp modern mimari ile birleştirerek Akyaka'ya özgü sentez ile inşa ettik.

Akyaka House

Akyaka / Ula / Muğla
Akyaka House, süitlerinde 1 yatak odası ve spa küvetli 2 banyo vardır. Odalarda bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga fırın içeren tam donanımlı mutfak ve oturma alanı mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Hakkında

Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Otelleri Karyalılar'a ait olduğu bilinen bu mağaralarda 14 tane mezar bulunmaktadır. Eski inanışa göre ölüm kabul edilmeyip, ölümden sonra ruhun dirildiğine inanıldığı için ölülerin dirildiklerinde insanların saldırmaması için yüksek kayalara açtıkları mezarlara ölülerini bırakırlardı. Bu yedi delik o günkü mağaraların tahrip olmuş halidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır