Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Otelleri

En uygun Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Otelleri

Genel Bilgi

Uğurevler Apart

Akyaka / Ula / Muğla
120 metrekare 5 ve 6 yatak seçenekleriyle, 2 çekyat kapasitesiyle 3+1 apart daireler geniş ve ferah ortamıyla kalabalık aileler ve gruplar için bulunmaz fırsattır.

Meltem Hanım Konağı

Ula Merkez / Ula / Muğla
Bin bir emekle ve sevgiyle yeniden dekore edilen 5 oda, Osmanlı motiflerinin mistik tarzda harmanlanmasıyla dekore edilmiştir.

Padok Premium Hotel & Stables

Akyaka / Ula
Padok Premium Hotel Stables, Gökova Çam Ormanlarında 20.000 m² alan üzerine kurulu bir tesistir. Tesiste, her seviye ve yaş grubuna göre eğitimli atları ile ister profesyonel ister turistik açıdan binicilik faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kerme Ottoman Gökova

Gökova / Ula / Muğla
Gökova'da bir portakal bahçesinin içinde yer alan Kerme Ottoman Gökova'da bir alakart restoran bulunmaktadır. Osmanlı tarzında tasarlanmış otel ayrıca ücretsiz Wi-Fi ve 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır.

Çalcalar Otel

Gökova / Ula / Muğla
Çalcalar Otel, konumu, sakin, modern ve şık dekorasyonu ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, kahvaltı salonu, kafeterya, restoran ve 7/24 resepsiyon hizmeti bulunmaktadır.

Samsara Evleri

Gökova / Ula / Muğla
Tesisimiz bulunduğu körfeze adını veren Gökova'da 10 dönüm arazi üzerine kurulu, tam anlamıyla bir doğal yaşam alanı sunan, meyve ağaçları arasında 8 adet 1+1 ve 1+0 dairelerden oluşan, 1 adet yüzme havuzu bulunan, her dairede kendine ait mutfak, yatak o

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Hakkında

Muğla-Ula Yedi Delik Mağarası Otelleri Karyalılar'a ait olduğu bilinen bu mağaralarda 14 tane mezar bulunmaktadır. Eski inanışa göre ölüm kabul edilmeyip, ölümden sonra ruhun dirildiğine inanıldığı için ölülerin dirildiklerinde insanların saldırmaması için yüksek kayalara açtıkları mezarlara ölülerini bırakırlardı. Bu yedi delik o günkü mağaraların tahrip olmuş halidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır