Milta Marina Otelleri

Milta Marina otelleri, en uygun Milta Marina otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Milta Marina Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Milta Marina,Doğan Holding kuruluşudur.1992 yılında kapasitesi, 2 adet yüzer iskele ilave edilerek, 275'e çıkarılmıştır. 01.12.1997 tarihinde özelleştirilerek Karada Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından 49 yıllığına kiralanmış ve kapasitesi, bir ponton daha ilave edilerek, 375'e çıkartılmıştır.Denizde 450, karada 50 yata tam teşekküllü teknik ser

Regia Mare Beach Hotel Bodrum

Bodrum / Mugla
Regia Mare ismi latinceden "Kralın Denizi" anlamına gelen kelimeler ile oluşmuştur. Bu nokta Bodrum Yarımadası'nda, Bodrum'la özleşleşen ılgın ağaçları ile birlikte Ortakent bölgesinin en sakin, en güzel ve en manzaralı denizini barındırmaktadır.

DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Bodrum Yat Limanı manzaralı bu otel, Fransız balkonlu odalar sunmaktadır. Odaların balkonu, yüzme havuzu içeren gözlerden uzak bir bahçeye bakmaktadır. Otelin çatı katında yat limanı manzaraları eşliğinde açık havada yemek yemek mümkündür.

Yakamoz Beach

Göltürkbükü / Bodrum / Muğla
Göltürkbükü beldesinde yer alan otel denize sıfır konumlanmış bulunmaktadır. Hızlı C/in - C/out servisimiz mevcuttur. Tüm odalar ve ortak alanlarda ücretsiz internet hizmeti verilmektedir.

Casa Tua Boutique Hotel

Bodrum / Mugla
Otelimiz 10 oda ve 1 teras restauranttan oluşmaktır. Otelimizde ücretsiz Wİ-Fİ ve tüm odalarımızda ise Smart TV, minibar, klima,kettle (nescafe ve bitki çayları ücretsizdir.

Marina Hotel Bodrum

Bodrum / Mugla
Ege’nin en gözde tatil beldesi olan, Bodrumun kalbi, marina bölgesinde bulunan otelimizle, birçok magaza, restoran, gece kulübü ve is merkezlerine birkaç adim ötedeyiz.

Seçkin Konaklar Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Seçkin Konaklar, Bodrum Milta Marinanın ve bünyesindeki seçkin markaların bulunduğu alışveriş merkezinin hemen karşısında mükemmel konumuyla misafirlerine ayrıcalık sağlıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Milta Marina Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Milta Marina Hakkında

Milta Marina Otelleri Bodrum Milta Marina,Doğan Holding kuruluşudur.1992 yılında kapasitesi, 2 adet yüzer iskele ilave edilerek, 275'e çıkarılmıştır. 01.12.1997 tarihinde özelleştirilerek Karada Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından 49 yıllığına kiralanmış ve kapasitesi, bir ponton daha ilave edilerek, 375'e çıkartılmıştır.Denizde 450, karada 50 yata tam teşekküllü teknik servis, 7/24 güvenlik ve sağlık hizmetlerini sunarken; kaliteli yeme içme mekanları, eğlence & sosyal mekanları, seçkin markaları bir araya getiren çarşısı, Bodrum'a ayrı bir renk katmaktadır.Ön Büro Hizmetleri,Genel Hizmetleri,Liman Hizmetleri,Teknik Hizmetleri web sitesinden incelelebilir,Fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirisiniz.Milta Marina da canınız hiç sıkılmayacak.Sizin için sunulan sosyal aktivite alanları mevcuttur.Bunlar;Marina Yacht Club,Marina Yacht Club Jazz Bar,Kahve Dünyası (Çarşı),Marina Yacht Club / Vespa Cafe,Marina Bistro,Créperie (Çarşı),Marina Yacht Club Roof Restaurant,Fener Balıkçısı,Bodrum Pier,Fitness,Sanat Galerisi size sunulan hizmetlerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır