Metrobüs Otelleri

En uygun Metrobüs otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Metrobüs Otelleri

Genel Bilgi

Hattın resmi açılışı 19 Temmuz 2012 tarihinde gerçekleşti. Toplam uzunluğu 52 kilometreyi bulan 45 istasyonlu Beylikdüzü-Söğütlüçeşme metrobüs hattında yolculuk süresi 83 dakika. Hatta günlük ortalama 700 bin yolcu taşanıyor. Metrobüs Hatları 34 AVCILAR - ZİNCİRLİKUYU 34A SÖĞÜTLÜÇEŞME - CEVİZLİBAĞ 34B BEYLİKDÜZÜ - AVCILAR 34C BEYLİKDÜZÜ -

Manna Boutique Hotels

Gayrettepe / Beşiktaş / İstanbul
İstanbul’un Gayrettepe semtinin ilk tasarım butik oteli olan Manna, iş dünyasının merkezinde size özel bir İstanbul deneyimi sunuyor. Manna’ nın butik otel anlayışının odağında lüks konaklama, yiyecek ve içecek gibi ayrıcalıklı hizmetler yer alıyor.

Upsuites Hotel

Esentepe / Sisli / Istanbul
Upsuites ile şehrin ritmini yakala! Modern ve konforlu odaları ile İstanbul'un kalbinde yer alan Upsuites Hotel, misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Beşiktaş Serenity Hotel

Barbaros / Beşiktaş
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş Serenity Hotel İstanbul’da konaklama, toplantı ve iş seyahatindeki tüm beklentileriniz gerçek oluyor.

Milport Hotel Levent

Esentepe / Şişli / İstanbul
Milport Hotel Levent, İstanbul'un kalbinde, Levent'in merkezinde yer alan otelimizle iş hayatının tam ortasında butik otel rahatlığı sunuyoruz.

Febor Park Istanbul Levent Hotel

Esentepe / Şişli / İstanbul
Veyron Park Hotel'in odalarında; banyo, havlu, klima, televizyon mevcuttur. Odalarda ütü imkanı bulunmaktadır. Tesis genelinde ve odalarda wi-fi erişimi sağlanmaktadır.

Happy Camper Rental Van

Şişli / İstanbul
Happy Camper, 30 yıla varan dostluğu biriktiren iki maceracı ruhun bir araya gelmesiyle doğdu. Sutopu ile başlayan dostluğumuzu doğa sevgisi ve her daim macera içinde olan yaşam tarzımızla birleştirdik.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Metrobüs Hakkında

Metrobüs Otelleri Hattın resmi açılışı 19 Temmuz 2012 tarihinde gerçekleşti. Toplam uzunluğu 52 kilometreyi bulan 45 istasyonlu Beylikdüzü-Söğütlüçeşme metrobüs hattında yolculuk süresi 83 dakika. Hatta günlük ortalama 700 bin yolcu taşanıyor. Metrobüs Hatları 34 AVCILAR - ZİNCİRLİKUYU 34A SÖĞÜTLÜÇEŞME - CEVİZLİBAĞ 34B BEYLİKDÜZÜ - AVCILAR 34C BEYLİKDÜZÜ - CEVİZLİBAĞ 34G BEYLİKDÜZÜ - SÖĞÜTLÜÇEŞME 34T AVCILAR - CEVİZLİBAĞ 34Z ZİNCİRLİKUYU - SÖĞÜTLÜÇEŞME

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır