Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Otelleri

En uygun Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Otelleri

Hostapark Otel

Merkez / Mersin
Otogara sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan Hostapark Hotel, Mersin'in merkezindedir. Otelin klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV ile donatılmıştır. Hostapark'ın modern odalarında ısıtma ve halı kaplı zeminler yer almaktadır.

Aktaş Otel

Merkez / Mersin
eniz ve dağ manzaralı, konforlu, ferah , hijyenik , laminant parke döşemeli odalarımızla , 24 saat oda servisi, inverter Klima, mini bar , led tv, ücretsiz Wi-Fi, Safe Box ,özel banyolarımızda 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi ve ücretsiz otopark

Othello Hotel

Merkez / Mersin
Othello Hotel olarak konforlu odalarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindeyiz.

The Menord Hotel Spa & Wellness

Merkez / Mersin
Mersin'de Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne 1 km mesafede yer alan The Menord Hotel, Wi-fi erişimi ve özel otoparktan ücretsiz yararlanma imkanı sunmaktadır.

Nobel Oteli

Merkez / Mersin
Konum olarak şehir merkezinde bulunan otelimiz 24 saat açık resepsiyonuyla size hizmet vermekteyiz.Günün yorgunlugunu atmak için odalarınızda dinlenirken ücretsiz olan Wi-Fi nin olanağıyla her işinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kardelen Otel

Merkez / Mersin
Şehir merkezinde olan otelimizde tüm odaları sizin konforunuz düşünülüp günün yorgunluğunu atabilicek şık ve bir o kadarda rahat döşenmiştir.Ücretsiz internet imkanı ve otopark mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hakkında

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Otelleri 15.03.1999 tarihinden itibaren 200 yataklı servisi ve 1.500 m²’lik poliklinik binası ile İhsaniye mahallesi Metropol civarında MEÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi olarak hizmete açılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır