Mersin Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Otelleri

En uygun Mersin Büyükşehir Belediye Tiyatrosu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mersin Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Otelleri

Genel Bilgi

2000 yılında Belediye Başkanımız Sayın Macit ÖZCAN’ın direktifleriyle kurulan Mersin Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu; kuruluş amaçları doğrultusunda çok yoğun ve düzenli çalışmalar yapmıştır. Mersin Büyükşehir Belediyesi TİYATRO KURSLARI açarak yüzlerce gencimize ve toplumun değişik meslek gruplarından kişilere tiyatroyu öğretme ve sevdirme görev

Aktaş Otel

Merkez / Mersin
Deniz ve dağ manzaralı, konforlu, ferah , hijyenik , laminant parke döşemeli odalarımızla , 24 saat oda servisi, inverter Klima, mini bar , led tv, ücretsiz Wi-Fi, Safe Box ,özel banyolarımızda 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi ve ücretsiz otopark

Othello Hotel

Merkez / Mersin
Othello Hotel olarak konforlu odalarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Kardelen Otel

Merkez / Mersin
Şehir merkezinde olan otelimizde tüm odaları sizin konforunuz düşünülüp günün yorgunluğunu atabilicek şık ve bir o kadarda rahat döşenmiştir.Ücretsiz internet imkanı ve otopark mevcuttur.

The Menord Hotel Spa & Wellness

Merkez / Mersin
Mersin'de Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne 1 km mesafede yer alan The Menord Hotel, Wi-fi erişimi ve özel otoparktan ücretsiz yararlanma imkanı sunmaktadır.

Hostapark Otel

Merkez / Mersin
Otogara sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan Hostapark Hotel, Mersin'in merkezindedir. Otelin klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV ile donatılmıştır. Hostapark'ın modern odalarında ısıtma ve halı kaplı zeminler yer almaktadır.

Nobel Oteli

Merkez / Mersin
Konum olarak şehir merkezinde bulunan otelimiz 24 saat açık resepsiyonuyla size hizmet vermekteyiz.Günün yorgunlugunu atmak için odalarınızda dinlenirken ücretsiz olan Wi-Fi nin olanağıyla her işinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mersin Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Hakkında

Mersin Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Otelleri 2000 yılında Belediye Başkanımız Sayın Macit ÖZCAN’ın direktifleriyle kurulan Mersin Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu; kuruluş amaçları doğrultusunda çok yoğun ve düzenli çalışmalar yapmıştır. Mersin Büyükşehir Belediyesi TİYATRO KURSLARI açarak yüzlerce gencimize ve toplumun değişik meslek gruplarından kişilere tiyatroyu öğretme ve sevdirme görevini başarmıştır. Tiyatro kurslarından yetişen ve oyunlarımızda görev alan gençlerimizden başarılı olanlar, ülkemizin çok önemli sanat kurumlarında görev yapmakta ve konservatuar eğitimi almaktadır. Örneğin; ilk dönem kursiyerlerimizden bazıları, Mimar Sinan Üniversitesi konservatuarını, Müjdat Gezen Sanat Merkezini, Yıldız Çukurova Üniversitesi konservatuarını kazanmışlardır. Birçok oyuncumuz TV dizilerinde ve sinema filmlerinde oyunculuk yaparak Mersinimizi başarıyla temsil etmişlerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır