Medical Park Fatih Otelleri

Bu yerdeki 654 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Medical Park Fatih Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Acil Servis Beyin ve Sinir Cerrahisi Başhekim Yardımcısı Başhekim Beslenme ve Diyetetik Check-up Çocuk Cerrahisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dermatoloji (Cildiye) Dahiliye (İç Hastalıkları) Erişkin ve Pediatrik Kalp Cerrahisi Enfeksiyon Hastalı

Pianoforte Hotel

Merkez / Fatih / İstanbul
Klimalı odalara ve ücretsiz Wifi 'ye sahip resmi 3 yıldızlı Pianoforte otelin modern dizayn edilmiş odalarında standart minibar ve uydu kanalları(Türksat+Hotbird) izleyebileceğiniz LCD TV bulunmaktadır.

Sögüt Hotel & Spa Old City

Laleli / Fatih / İstanbul
Söğüt Hotel şehir merkezinin kalbinde ve Ayasofya, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı Müzesi, Kapalı Çarşı, dahil olmak üzere Istanbul 'un yürüme içinde yer alan tüm iş ve alışveriş merkezlerine yakındır.

Hanende Hotel

Fatih / İstanbul
Hanende hotel binası, tarihi yarım adanın içerisinde tarihin bir parçası olarak; 1800'lerin sonunda yapılmış olup, 2014 yılında restore edilerek; ev konforuyla konaklama hizmetiyle yeniden kullanılmaya başlanmıştır.

Fatih Resadiye Hotel

Merkez / Fatih / İstanbul
İstanbul'un merkezinde konumlanmış olan Fatih Reşadiye Hotel, klimalı odalarında ücretsiz Wi-Fi internet erişimi sunmaktadır.Otelin gölgelik avlusunda bir bar hizmet vermektedir.İstek üzerine havaalanına servis hizmeti verilmektedir.

Grand Hotel Gülsoy

Şehzadebaşı / Fatih / İstanbul
Eski İstanbul'un merkezinde yer alan otelimiz, Kapalıçarşı'ya ve Süleymaniye Camii'ne 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Grand Hotel Gülsoy bünyesin de kapalı ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Tuğra Hotel İstanbul

Merkez / Fatih / İstanbul
Otel Tuğra İstanbul'un kalbinde bulunmaktadır. Otelimiz butik otellerden olup tarihi mekanlara bir kaç adım yürüyüş mesafesindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Medical Park Fatih Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Medical Park Fatih Hakkında

Medical Park Fatih Otelleri Tıbbi Birimler Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Acil Servis Beyin ve Sinir Cerrahisi Başhekim Yardımcısı Başhekim Beslenme ve Diyetetik Check-up Çocuk Cerrahisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dermatoloji (Cildiye) Dahiliye (İç Hastalıkları) Erişkin ve Pediatrik Kalp Cerrahisi Enfeksiyon Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Göz Hastalıkları Gastroenteroloji Göğüs Hastalıkları Genel Cerrahi Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Kardiyoloji Kadın Hastalıkları ve Doğum Kulak Burun Boğaz Laboratuvar Nükleer Tıp Nefroloji Nöroloji Ortopedi ve Travmatoloji Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Psikoloji Radyoloji Saç Nakli Üroloji Yoğun Bakım Üniteleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır