Mavi Sahne Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mavi Sahne Otelleri

Genel Bilgi

Ankara' nın özel tiyatrolarından biridir.Tunalı Hilmi Caddesi üzerindeki merkezlerinde bir çok sanatsal kurs da verirler. Öte yandan aldıkları radikal karar ile masanızda biranızı içerken tiyatro izleyebilmektesiniz. Bunu sanata saygısızlık olarak görmeyen Mavi Sahne, bunu sanatın halka yakınlaşması ve kasvetli tiyatro salonlarının insanları sanattan

Ankara Atlantik Otel

Etimesgut / Ankara
Etimesgut bölgesinde en yeni otellerden biri olarak siz misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Anadolu Hotels Downtown Ankara

Yenimahalle / Ankara
Tüm odalarimizda klima, LED ekran uydu TV, minibar ve oturma alani vardir. Banyolarda saç kurutma makinesi, makyaj aynasi, ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Her sabah Açik Büfe Kahvalti hizmetimiz bulunmaktadir.

Ostimpark Business Hotel

Yenimahalle Merkez / Yenimahalle / Ankara
Ostimpark Business Hotel, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı KOBİ sanayi ve üretim sitelerinden biri olan Ostim’de, iş dünyası misafirlerinin taleplerini karşılamak doğrultusunda Business Consept standartlarında hizmet vermektedir.

Hilton Garden Inn Ankara Gimat

Yenimahalle / Ankara
İç Anadolu Bölgesi'ndeki Ankara'da, Anıtkabir'e 7 km mesafede yer alan Hilton Garden Inn Ankara Gimat'ta spa merkezi ve sauna bulunmaktadır. Tesis bünyesindeki restoran ve bar konukların hizmetindedir.

Agate Hotel

Yenimahalle / Ankara
Müşteri değil misafir mantığıyla hareket eden otelimizde, değerli misafirlerini ağırlamaktan onur duymaktadır.

Gimat Otel

Yenimahalle / Ankara
Gimat Otel, 2015 yılında tamamen yenilenerek restoran, toplantı salonu, bar, dinlenme salonu gibi ilavelerle daha kaliteli ve konforlu hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mavi Sahne Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Mavi Sahne Hakkında

Mavi Sahne Otelleri Ankara' nın özel tiyatrolarından biridir.Tunalı Hilmi Caddesi üzerindeki merkezlerinde bir çok sanatsal kurs da verirler. Öte yandan aldıkları radikal karar ile masanızda biranızı içerken tiyatro izleyebilmektesiniz. Bunu sanata saygısızlık olarak görmeyen Mavi Sahne, bunu sanatın halka yakınlaşması ve kasvetli tiyatro salonlarının insanları sanattan uzaklaştırmasına bir başkaldırı olarak görmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır