Marmaris Milli Parkı Otelleri

Bu yerdeki 228 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Marmaris Milli Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Milli Parkın orman formasyonunu kızılçam oluşturmaktadır.Ayrıca pırnal meşesi,yabani zeytin, kocayemiş, tesbih, sumak, keçiboynuzu, menengiç, zakkum gibi ağaçlar ormanın geniş bir alanına yayılmakatdır.Orman da yabani hayat oldukça zengin. Yaban keçilerinin yanı sıra ayı, karakulak,tilki, domuz, sincap, gelincik, oklu kirpi, vaşak, sansar, çakal vb.

Kervansaray Hotel Marmaris

Armutalan / Marmaris / Muğla
Kervansaray Marmaris güneş, deniz ve kum üçlüsü ile aksiyon dolu bir tatil yapmak isteyen aileler ve arkadaş grupları için mükemmel bir yerdir.Yakın mesafede, çeşitli su sporları yapabileceğiniz plajlar bulunmaktadır.

Club Alpina

Armutalan / Marmaris / Muğla
Modern, aydınlık ve konforlu odalar sunmakta olan tesisimiz Marmaris'te unutulmaz bir tatil arayan aileler icin idealdir. Tesisimizin havuz başında hizmet veren restaurantı profesyonel aşçıları ile dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunmaktadır.

Mustis Royal Plaza

Armutalan / Marmaris / Muğla
Mustis Royal Plaza Hotel'in klimalı odalarında özel balkon ve düz ekran TV bulunmaktadır. Banyolarda küvet ve saç kurutma makinesi vardır.

Grand Cettia Hotel

Armutalan / Marmaris / Muğla
Ege'nin incisi Marmaris'in essiz mavi ve yesilinin görsel sölenini Grand Cettia Hotel ayricaligiyla yasamanin keyfine doyamayacaksiniz.

Club Hotel Chicago

Armutalan / Marmaris / Muğla
Tatilde iken önemli olan sağlık, rahatlık ve güven'dir. Bunlar olunca hem eğlenirsiniz hemde dinlenirsiniz. Ama bunu bir yere yazalım lütfen buraya tekrar gelmek isteyeceksiniz.

Grand Villa Söl Apart

Armutalan / Marmaris / Muğla
Kendinizi evinizde hissedin.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Marmaris Milli Parkı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Marmaris Milli Parkı Hakkında

Marmaris Milli Parkı Otelleri Milli Parkın orman formasyonunu kızılçam oluşturmaktadır.Ayrıca pırnal meşesi,yabani zeytin, kocayemiş, tesbih, sumak, keçiboynuzu, menengiç, zakkum gibi ağaçlar ormanın geniş bir alanına yayılmakatdır.Orman da yabani hayat oldukça zengin. Yaban keçilerinin yanı sıra ayı, karakulak,tilki, domuz, sincap, gelincik, oklu kirpi, vaşak, sansar, çakal vb. memeli hayvanlara da rastlamanız mümkün.Marmaris Milli Parkı Özel Koruma Alanlarıdır.Giriş-Çıkış saatlerini teyid ederek ziyaret ediniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır