Kuşadası Green Beach ( Yeşil Plaj ) Otelleri

Bu yerdeki 187 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kuşadası Green Beach ( Yeşil Plaj ) Otelleri

Genel Bilgi

Kuşadası Green Beach Kadınlar Denizi mevkii'nde Blue Sky Otel yanında küçük bir koyda yer almaktadır.Yamaç üzerine kurulmuş yemyeşil çimleri ve palmiye ağaçları ile örtülüdür.İşletmesi özel olan plajda Cafe Restoran, bar, wc, duş, şenzlong, şemsiye vb bulunmaktadır. Çevresinde siteler ve büyük küçük oteller yer almaktadır. Yazın çok popüler plajlardan

Melike Hotel

Kadınlar Denizi / Kuşadasi / Aydin
Hotel Melike'nin odalarında, Akdeniz manzaralı özel bir balkon mevcuttur. Otel, Kuşadası'ndaki Kadınlar Plajı'na sadece 50 metre uzaklıktadır. Otelin restoranında, panoramik deniz manzarasına sahip rüzgar korumalı bir teras bulunmaktadır.

Rosy Suites Hotel

Kuşadasi / Aydin
Okyanus önündeki bu otel, Mavi Bayrak Bayanlar Plajı'na birkaç adım mesafededir. Açık yüzme havuzu, klimalı odalar ve Ege Denizi'nin muhteşem manzarasına sahip bir çatı restoranı sunmaktadır.

Martı Beach Hotel

Kadınlar Denizi / Kuşadasi / Aydin
Martı Beach Hotel, Ege denizin serin sularına nazır ikinci eviniz.2019 yılın da tüm odaları ve genel alanlarıyla yenilenmiştir.otelin odaları modern mobilyalarla zevkli bir şekilde dekore edilmiş olup size evinizin rahatlığını sunmaktadır.

Grand Nett Beach Hotel Kadınlar Denizi

Kadınlar Denizi / Kuşadasi / Aydin
Grand Nett Beach Otel`de havuz bar,Yüzme havuzu(çocuklar ve yetişkinler için),tavla,santranç gibi aktivitelerle tatilinizin keyfini çıkarabilir,belirli günlerde havuz başında düzenlenen eğlencelere katılabilirsiniz.

Hotel Blue Sea

Merkez / Kuşadasi / Aydin
Blue Sea Hotel & Spa' deniz ve şehir manzaralı çatı terasında açık ve kapalı oturma alanına sahiptir. Kadınlar Plajına 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. tesisimizde Açık yüzme havuzu bulunmaktadır, Spa'nın odalarının tamamı deniz manzaralıdır.

Palmin Hotel

Kadınlar Denizi / Kuşadasi / Aydin
Palmin Hotel, tatil amaçlı seyahat eden misafirler yanında, iş seyahatleri, grup gezileri, düğün organizasyonları ve konferans etkinlikleri gibi diğer alanlarda da en iyi hizmeti sunmak üzere düzenlenmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kuşadası Green Beach ( Yeşil Plaj ) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kuşadası Green Beach ( Yeşil Plaj ) Hakkında

Kuşadası Green Beach ( Yeşil Plaj ) Otelleri Kuşadası Green Beach Kadınlar Denizi mevkii'nde Blue Sky Otel yanında küçük bir koyda yer almaktadır.Yamaç üzerine kurulmuş yemyeşil çimleri ve palmiye ağaçları ile örtülüdür.İşletmesi özel olan plajda Cafe Restoran, bar, wc, duş, şenzlong, şemsiye vb bulunmaktadır. Çevresinde siteler ve büyük küçük oteller yer almaktadır. Yazın çok popüler plajlardan biridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır