Kurşunlu Manastırı Otelleri

Kurşunlu Manastırı otelleri, en uygun Kurşunlu Manastırı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kurşunlu Manastırı Otelleri

Genel Bilgi

Manastırın, 11. yüzyıl Bizans yapısı olduğu tahmin edilmektedir. Manastırda yemekhane, kiler, mutfak, keşiş odaları, revir, şapel (küçük kilise), mezarlık, manastır surları, sur mahzeni ve savunma odaları gibi bölümler mevcuttur. Şapelin tavanındaki fresklerde İkonaklastik dönemde simgesel ve geometrik motifler ile, 9. yüzyılın ikinci yarısında İkonak

Neva Termal

Kuşadasi / Aydin
2017 Eylül ayı itibariyle Kuşadası Davutlar bölgesinde açılacak olan tesisimiz siz değerli misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Gümüş Thermal Suites Hotel Kuşadası

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Egenin incisi Kuşadası, Güzelçamlı beldesinde bulunan tesisimiz oksijen seviyesi yüksek, orman eteğinde, denize çok yakın konumdadır

Melodi Club

Kuşadasi / Aydin
Ege'nin vazgeçilmez tatil bölgesi Kuşadası'nda yer alan Melodi Club misafirlerine unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor.

Kınalıkaya Otel

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Otelimiz deniz ile güneşin, mavi ile yeşilin kucaklaştığı Kuşadası Güzelçamlı'dadır ve Milli Park'a 1 km. uzaklıktadır. 49 oda, 3 suit oda, 130 yatak kapasitelidir.

Sare Butik Hotel

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Modern tarzda Ege mimarisi esintilerini taşıyan Sare Butik Hotel rahatlayacağınız serin bir cennet ve huzurlu bir tatil keyfi sunuyor.

Hotel Grand Belish Beach Resort & Spa

Davutlar / Kuşadasi / Aydin
Genel Özellikler Aydın Davutlar otelleri arasında bulunan Hotel Grand Belish Beach Resort & Spa bölgenin en sık tercih edilen otelleri arasındadır. Kuşadası’nı en iyi plajı olan Long Beach üzerine yapılmış olan otel 12.000 m² alana sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kurşunlu Manastırı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kurşunlu Manastırı Hakkında

Kurşunlu Manastırı Otelleri Manastırın, 11. yüzyıl Bizans yapısı olduğu tahmin edilmektedir. Manastırda yemekhane, kiler, mutfak, keşiş odaları, revir, şapel (küçük kilise), mezarlık, manastır surları, sur mahzeni ve savunma odaları gibi bölümler mevcuttur. Şapelin tavanındaki fresklerde İkonaklastik dönemde simgesel ve geometrik motifler ile, 9. yüzyılın ikinci yarısında İkonaklastik dönemden sonra dinsel olaylar ya da kişiler betimlenmiştir

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır