Küçük Mecidiye Cami Otelleri

Bu yerdeki 114 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Küçük Mecidiye Cami Otelleri

Genel Bilgi

1848-1849 yıllarında 31.Osmanlı Sultanı Abdülmecit (1823-1862) tarafından yaptırılmıştır. Mecidiye Camii, üzeri tek bir kubbeyle örtülü kare planlı bir harim bölümü, bunun kuzeyinde yer alan, genel biçimlenişiyle simetrin bir son cemaat yeri, doğu cephesinde yer alan minare ve son cemaat yerinin batı yanma eklenen giriş hacminden oluşur. Barok usulü

Konak Çiragan Bosphorus Luxury Flats

Levent / Beşiktaş / İstanbul /
aliteli, güvenilir hizmet hedefi ve felsefesiyle yola çıkan Konak Çırağan Residence, 45 yatak kapasitesiyle öğrencilere ve İstanbul’a ziyarette bulunan tüm turistlere konforlu bir hizmeti sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını misafirlerimize hiss

Malta Bosphorus Ortaköy

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul /

Symbola Bosphorus Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul /
Modern imkanlar arasında LCD uydu TV, emanet kasası ve elektrikli su ısıtıcısı yer almaktadır. Tüm odalarda ücretsiz banyo malzemeleri içeren lüks mermer banyo vardır. Ayrıca bazı odalar deniz manzaralıdır.

El Gusto Otel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul /
Her bütçeye uygun odalarımız modern ve şık tasarımı sizleri mutlu ederken , güleryüzlü hizmetimiz ile bir sonra ki konaklamanızı iple çekeceksiniz.

Radisson Blu Bosphorus

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul /
İstanbul Boğazı' nın en güzel yerinde konumlanan Radisson Blu Bosphorus Hotel, tüm misafirlerinin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Royal Suites Besiktas

Besiktas / Istanbul /
Royal Suites Beşiktaş, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlamaktadır. Tesisin 7/24 açık resepsiyonu ile oda servisi sunmaktadır. Sade dekorlu odaların tümü düz ekran uydu TV, klima ve mini bar ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Küçük Mecidiye Cami Hakkında

1848-1849 yıllarında 31.Osmanlı Sultanı Abdülmecit (1823-1862) tarafından yaptırılmıştır. Mecidiye Camii, üzeri tek bir kubbeyle örtülü kare planlı bir harim bölümü, bunun kuzeyinde yer alan, genel biçimlenişiyle simetrin bir son cemaat yeri, doğu cephesinde yer alan minare ve son cemaat yerinin batı yanma eklenen giriş hacminden oluşur. Barok usulünde yapılmış camilerimizdendir.Kayıtlarda, temeline Müslümanlarca kutsal sayılan Kâbe`den toprak getirilip karıştırdığı geçmektedir. Hemen karşısında Beşiktaş İlçe Eminyet Müdürlüğü yer almaktadır. Çırağan semtinde yerleşim yeri bulunmadığı için yerleşik cemaati bulunmayan cami, halk arasında Misafir Camii olarak anılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır