Küçük Mecidiye Cami Otelleri

Küçük Mecidiye Cami otelleri, en uygun Küçük Mecidiye Cami otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Küçük Mecidiye Cami Otelleri

Genel Bilgi

1848-1849 yıllarında 31.Osmanlı Sultanı Abdülmecit (1823-1862) tarafından yaptırılmıştır. Mecidiye Camii, üzeri tek bir kubbeyle örtülü kare planlı bir harim bölümü, bunun kuzeyinde yer alan, genel biçimlenişiyle simetrin bir son cemaat yeri, doğu cephesinde yer alan minare ve son cemaat yerinin batı yanma eklenen giriş hacminden oluşur. Barok usulü

Konak Çiragan Residence

Levent / Beşiktaş / İstanbul
aliteli, güvenilir hizmet hedefi ve felsefesiyle yola çıkan Konak Çırağan Residence, 45 yatak kapasitesiyle öğrencilere ve İstanbul’a ziyarette bulunan tüm turistlere konforlu bir hizmeti sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını misafirlerimize hiss

Conrad Istanbul Bosphorus

Yıldız / Beşiktaş / İstanbul
Şehir merkezinde yer alan ödüllü Conrad İstanbul Bosphorus panoramik Boğaz manzaralı teraslara sahiptir. Boğaz'a ve Dolmabahçe Sarayı'na yürüme mesafesindeki otel, çağdaş tasarımlı ve Boğaz manzaralı lüks odalar ve üst kalite süitler sunmaktadır.

Radisson Blu Bosphorus

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
İstanbul Boğazı' nın en güzel yerinde konumlanan Radisson Blu Bosphorus Hotel, tüm misafirlerinin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

The Stay Bosphorus

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı ve komşumuz Ortaköy Camii olmak üzere İstanbul’daki pek çok saray ve köşkün mimarı olan; İstanbul ve Osmanlı mimarisini şekillendirmeyi başarmış Balyan ailesinin 19.

Royal Suites Besiktas

Besiktas / Istanbul
Royal Suites Beşiktaş, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlamaktadır. Tesisin 7/24 açık resepsiyonu ile oda servisi sunmaktadır. Sade dekorlu odaların tümü düz ekran uydu TV, klima ve mini bar ile donatılmıştır.

Ortaköy Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Ortaköy Hotel Istanbul, tarihi ve ikonik Ortaköy Camii, sinagoglar, kiliseler, eski Osmanli saraylari, eglence mekânlari, turistik ve yerel alisveris imkânlari ve çesitli tatlarda hizmet veren restaurantlara yürüme mesafesinde bulunmaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Küçük Mecidiye Cami Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Küçük Mecidiye Cami Hakkında

Küçük Mecidiye Cami Otelleri 1848-1849 yıllarında 31.Osmanlı Sultanı Abdülmecit (1823-1862) tarafından yaptırılmıştır. Mecidiye Camii, üzeri tek bir kubbeyle örtülü kare planlı bir harim bölümü, bunun kuzeyinde yer alan, genel biçimlenişiyle simetrin bir son cemaat yeri, doğu cephesinde yer alan minare ve son cemaat yerinin batı yanma eklenen giriş hacminden oluşur. Barok usulünde yapılmış camilerimizdendir.Kayıtlarda, temeline Müslümanlarca kutsal sayılan Kâbe`den toprak getirilip karıştırdığı geçmektedir. Hemen karşısında Beşiktaş İlçe Eminyet Müdürlüğü yer almaktadır. Çırağan semtinde yerleşim yeri bulunmadığı için yerleşik cemaati bulunmayan cami, halk arasında Misafir Camii olarak anılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır