Kozan Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kozan Otelleri

Genel Bilgi

İlçe, Kuzeyde Kayseri, Yahyalı, Feke, Saimbeyli; Doğuda Osmaniye, Kadirli; Güneyde Ceyhan, İmamoğlu, Batıda Aladağ ilçeleri ile çevrili olup, yüz ölçümü 1690 Km² dir. Kozan ilçesinde Asurlulular tarafında yapılan Anavarza Kalesi ve Kozan Kalesi, Mısırlılar tarafından yapılan Hoskadem Camii, Ermeniler tarafından yapılan Pelesel Manastırı Kalıntıları i

Golden Lake Hotel

Merkez / Adana /
Gold Lake Hotel ile huzura uyanacaksiniz.

Çukurova Erten Hotel

Çukurova / Adana /
Çukurova Erten Hotel, siz değerli misafirlerimize güvenilir, rahat ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Adana ’ nın yeni şehir merkezinde 2015 yılında hizmete açılmıştır.

Masel Hotel

Çukurova / Adana /
Hotel Masel'in odaları modern mobilyalarla döşenmiştir. Tüm odalarda banyo malzemelerine ve saç kurutma makinesine sahip bir özel banyo bulunmaktadır. Odalarda çalışma masası da standarttır.

Yol Is Holıday Adana

Çukurova / Adana /
Yol İş Holiday Oteli Adana'nın en nezih yerinde olup baraj yolu, Turgut Özal, Kenan Evren caddesi'ne yürüme mesafesinde'dir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Kozan Hakkında

İlçe, Kuzeyde Kayseri, Yahyalı, Feke, Saimbeyli; Doğuda Osmaniye, Kadirli; Güneyde Ceyhan, İmamoğlu, Batıda Aladağ ilçeleri ile çevrili olup, yüz ölçümü 1690 Km² dir. Kozan ilçesinde Asurlulular tarafında yapılan Anavarza Kalesi ve Kozan Kalesi, Mısırlılar tarafından yapılan Hoskadem Camii, Ermeniler tarafından yapılan Pelesel Manastırı Kalıntıları ile Ortaçağ döneminde yapılan Bucak Kalesi tarihi yapılardandır.

Kozan Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır