Kayseri Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi Otelleri

Kayseri Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi otelleri, en uygun Kayseri Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kayseri Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi Otelleri

Holiday Inn Kayseri Düvenönü

Kocasinan / Kayseri
Holiday Inn Kayseri Düvenönü, keyifli ve huzurlu bir konaklama gerçekleştirebilmeniz için, gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı sunarak  kendinizi evinizde gibi hissettirir.

Kayseri Köşk Hotel

Merkez / Melikgazi,Kayseri
Siz müşterilerimize özel olarak tasarlanmış odalarımız ile şehir merkezinde her türlü ihtiyacınızı yürüme mesafesinde karşılayabileceğiniz konumu ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Grand Ulger Hotel

Melikgazi / Kayseri
Grand Ülger Hotel Kayseri'de siz değerli konuklarına keyifli bir konaklama sağlamak amacıyla profesyonel olarak hizmet vermektedir. Otelimiz 5 suit, 28 standart oda olmak üzere toplam 33 oda kapasitedir.

Talaslıoğlu Otel

Melikgazi / Kayseri
Tüm odalarda saç kurutma makinesi ve duş içeren özel banyo, uydu TV ve gardrop vardır. Seccade de mevcuttur. Talaslıoğlu'nda her sabah kahvaltı salonunda açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Panorama Rezidans

Merkez / Melikgazi,Kayseri
Panorama Rezidans, 1+0, 1+1, 2+1 king ve süit dairelerle, 20 daire farklı iç dizaynı ile hizmetinizdedir. 20 araçlık ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

Büyük Otel

Melikgazi / Kayseri
umhuriyet meydanına 2 dakika, Bankalara 5 dakika,Devlet Hastahanesi, tren garına 6 dakika, meydan ve Kayseriforum AVM'ye 4 dakika Kayseripark AVM'ye 10 dakika Erciyes Üniversitesi ve Köşk Kışla'ya 15 dakika, Erciyes kayak merkezine 25 dakika mesafede o

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kayseri Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kayseri Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi Hakkında

Kayseri Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi Otelleri Kayseri 13. yüzyıldan sonra "Mukarr-ı Ulema" (Alimler Şehri) olarak anılmaya başlar. Anadolu'daki ilk tıp merkezi olarak bilinmektedir. 1205-1206 yıllarında Selçuklu hükümdarı II. Kılıçaslan’ın kızı Gevher Nesibe Sultan adına kardeşi I. Gıyaseddin Keyhüsrev tarafından yaptırılmıştır. 14 Mart 1982'de Tıp Tarihi Müzesi olarak düzenlenmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır