Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Sahnesi Otelleri

En uygun Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Sahnesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Sahnesi Otelleri

Genel Bilgi

Şehrin en işlek yerleşim merkezlerinden İstasyon Caddesi Vali Konağı yanında bulunan Tiyatro binası 2 Şubat 1942 yılında açılmış olup 2003 yılı içerisinde geçirdiği tadilattan sonra da işlevine daha uygun modern bir yapıya kavuşmuştur. 544 koltuk kapasitesi ile şehrin sosyal ve kültürel hayatına önemli katkı sağlayan tiyatro binasında panel, konferans

ibis Kayseri

Kocasinan / Kayseri
Ibis Kayseri, Döner Kümbet'e ve Kapalıçarşı'ya 3,5 km'den daha kısa bir mesafededir. Otelde bir restoran ile uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi'yle donatılmış klimalı odalar bulunmaktadır.

Nüzhet Hotel

Merkez / Kayseri
Nüzhet'in klimalı konuk odaları modern dekor ve özel bir banyo ile döşenmiştir. Oda içi olanaklar arasında bir TV ve mini bar mevcuttur.Misafirler Nüzhet Hotel'in restoranında yerel malzemelerle pişirilen geleneksel Türk yemeklerinin tadını çıkarabilir.

Novotel Kayseri

Kocasinan / Kayseri
Kayseri mutfağından lezzetler ve farklı tatların sunulduğu restoranda yemeklerin keyfini çıkartırken, barda günün stresini atabilir veya fitness salonunda spor yapabilirsiniz.

City One Hotel

Kocasinan / Kayseri
üne zinde bir başlangıç veya günün yorgunluğunu atmak için 1500 m² alana yayılan spa ve sağlık merkezinde; kapalı havuz, jakuzi, sauna, Türk hamamı, buhar banyosu gibi imkanlardan yararlanıp, fitness salonundaki modern ağırlık ve kondisyon aletleri ile

La Casa Butik Otel

Kocasinan / Kayseri
yseri’nin İlk veTek Boutıque Hoteli La Casa, 5 Yıldız Standartlarında Dekore Edilen Eşsiz Konfor ve Huzur Ortamına Sahip 45 Lüks Odasıyla, Eğitimli Personeli ve Maksimum Müşteri Memnuniyeti İçin Tüm Ayrıntıları Düşünülmüş Kaliteli Hizmet Anlayışı İle

Bent Hotel

Kocasinan / Kayseri
Otelimiz Turizm Bakanlığı tarafından 3 yıldız işletme belgesi ile belgelendirilmiş olup, 2001 yılından itibaren turizm sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Otelimiz 2012 yılında tamamen yenilenmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Sahnesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Sahnesi Hakkında

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Sahnesi Otelleri Şehrin en işlek yerleşim merkezlerinden İstasyon Caddesi Vali Konağı yanında bulunan Tiyatro binası 2 Şubat 1942 yılında açılmış olup 2003 yılı içerisinde geçirdiği tadilattan sonra da işlevine daha uygun modern bir yapıya kavuşmuştur. 544 koltuk kapasitesi ile şehrin sosyal ve kültürel hayatına önemli katkı sağlayan tiyatro binasında panel, konferans, tiyatro oyunları çeşitli gösteriler düzenlemesi için uygun sahne yapısı ve yerleşik ses ve ışık düzeni mevcuttur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır