Katiphan Cumhuriyet Hanı Otelleri

Katiphan Cumhuriyet Hanı otelleri, en uygun Katiphan Cumhuriyet Hanı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Katiphan Cumhuriyet Hanı Otelleri

Genel Bilgi

Kâtip Han'ın 18. yy.da yapıldığı sanılıyor. Yapının iki kapısından biri, bu çarşılara açılıyor. Kapıdan hole, buradan da üç yanı ahşap revaklı kare avluya geçiliyor. Avlunun çevresinde iki katlı han odaları var. Batıdaki kargir, tonoz örtülü iki büyük odanın solunda sivri kemerli niş içinde çeşme ve tuvaletler yer alıyor. Güneybatıda depo olarak kulla

Sular Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
telimiz, tarihte ipek yolu olarak kullanılan ve tarihten bugüne kadar devam eden altın işçiliği, bakır işçiliği, ahşap oymacılık, tekstil ve Maraş dondurmalarıyla ünlü güzide şehirlerimizden Kahramanmaraş’ın merkezinde tarihi kapalı çarşı yanına inşa e

Hampton by Hilton Kahramanmaraş

Merkez / Kahramanmaraş
Hilton Kahramanmaraş'taki tümü şık dekorlu odalarda klima, minibar ve kasa bulunmaktadır. Tüm konaklama birimlerinde 102 cm LCD TV, çalışma masası ve ütü olanakları vardır. Yakınlarda çeşitli restoran ve kafelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hotel BLC

Merkez / Kahramanmaraş
Tüm odalarda saç kurutma makinesi, uydu tv, klima, telefon ve Wi-Fi mevcuttur. Ayrıca; oda servisi, çamaşırhane, kuru temizleme ve havalimanı transferi hizmetlerinide sunulmaktadır.

Hotel Alcazar

Merkez / Kahramanmaraş
Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Odalarda düz ekran uydu TV, klima ve minibar ile donatılmıştır. Elektrikli su ısıtıcısı da vardır. Duşlu özel banyolarda saç kurutma makinesi ve bornoz mevcuttur.

Grand Vav Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş şehir merkezinde yer alan Boutique Vav Hotel, konumu ve sunduğu olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturuyor.

Saffron Hotel Kahramanmaraş

Merkez / Kahramanmaraş
Saffron Hote Kahramanmaras ta kahvaltı her gün açık büfe olarak servis edilmektedir. Otelin restoranı Orient'te fıstıklı baklava, içli köfte ve tarhana gibi geleneksel lezzetleri tadabilirsiniz. Masaj hizmetleri ve sauna dinlenmek için idealdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Katiphan Cumhuriyet Hanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Katiphan Cumhuriyet Hanı Hakkında

Katiphan Cumhuriyet Hanı Otelleri Kâtip Han'ın 18. yy.da yapıldığı sanılıyor. Yapının iki kapısından biri, bu çarşılara açılıyor. Kapıdan hole, buradan da üç yanı ahşap revaklı kare avluya geçiliyor. Avlunun çevresinde iki katlı han odaları var. Batıdaki kargir, tonoz örtülü iki büyük odanın solunda sivri kemerli niş içinde çeşme ve tuvaletler yer alıyor. Güneybatıda depo olarak kullanılan ortaları tek sütunlu iki oda bulunuyor. Bunların solundaki odadan ahıra geçiliyor. Hanın ikinci katı geçirdiği bir yangından sonra ahşap olarak yeniden yapılmış.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır