Kartepe Kayak Merkezi Otelleri

En uygun Kartepe Kayak Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kartepe Kayak Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir. Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe, ayrıca İstanbul'a 1 saatlik uzaklığı ile de cazibesini arttırır. Bununla birlikte zirveye çıkış arabayla sadece 20 dakikadır ve Kocaeli belediyesi tarafından sıkça uygulanan tuzlama ile yollar heme

Bureau Collection Hotel

Maşukiye / Kartepe / Kocaeli
Bureau Collection Hotel'de sıcak bir karşılamanın ve otele yerleşirken imzamız olan özel çikolatalı kurabiyelerimizin tadını çıkarın.

Luxon Hotel Sakarya

Serdivan Merkez / Serdivan / Sakarya
Turizm ve ticaretin merkezi Sakarya’nın en yeni oteli Luxon Hotel 65 odası, 2 toplantı salonu ve en seçkin dünya kahvelerinin sunulacağı kafe & restoran alanı ile misafirlerini buluşturmaya hazırlanıyor.

The Green Park Kartepe

Maşukiye / Kartepe / Kocaeli
The Green Park Resort Kartepe doğanın kalbindeki lokasyonu ile sizlere her mevsim şehrin stresli yaşantısından ve gürültüsünden uzaklaşmak için huzurlu bir tatil öneriyor.

Yeşil Düş Vadisi Bungalov

Kartepe / Kocaeli
Organik köy kahvaltısı, birbirinden lezzetli yemekleriyle doğanın içinde cennetten bir köşede dinlenerek sağlıklı yaşamın ve huzurun keyfini çıkarmanın en güzel yolu Yeşil Düş Vadisi'nden geçer..

Kartepe Panorama Suites

Büyükderbent / Kartepe / Kocaeli
Kartepe Kayak Merkezi'ne 4,5 km mesafede bulunan Kartepe Panorama Suites, 2 ve 4 kişilik özel tasarıma sahip dağ evlerimiz ve 4 adet butik otel odamız ( deluxe-jakuzili, suit, standart ) bulunmaktadır.

The Canyon Hotel Resort

Derbent / Kocaeli
The Canyon Hotel Resort'te zirveye yakın, şehir stresinden ve kalabalığından uzak, doğa ile baş başa konaklama yapabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kartepe Kayak Merkezi Hakkında

Kartepe Kayak Merkezi Otelleri Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir. Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe, ayrıca İstanbul'a 1 saatlik uzaklığı ile de cazibesini arttırır. Bununla birlikte zirveye çıkış arabayla sadece 20 dakikadır ve Kocaeli belediyesi tarafından sıkça uygulanan tuzlama ile yollar hemen hemen çoğu zaman açık tutulmaktadır, dolayısıyla zincire ihtiyaç duyulan gün sayısı oldukça azdır. Bu da Kartepe ulaşımı açısından oldukça önemlidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır