Karaoğlan Kazısı Otelleri

En uygun Karaoğlan Kazısı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karaoğlan Kazısı Otelleri

Genel Bilgi

1987-1990 yılları arasında yapılan bir kurtarma kazısıdır. Kazı alanında bir yerleşim yeri bulunmuştur ve bu yerleşim yeri kulelerle desteklenmiş bir surla çevrilidir. Surların içeride kalan kısımlarımda evlerin ve sokakların bulunduğu bir yapılaşmanın oldu görülmüştür. Sur duvarları ve çanak çömlek gibi eşyalardan anlaşıldığı kadarıyla bu yerleşim ye

Afyon Oruçoğlu Thermal Resort

Merkez / Afyon
Kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak bakımlar, Oruçoğlu Thermal Resort bünyesindeki Güzellik ve Sağlık Merkezi’nde sizi bekliyor.

Ömer İpek Thermal Hotel & Holiday Village

Merkez / Afyon
Ömer İpek Thermal Hotel & Holiday Village Afyonkarahisar'da hizmet vermektedir. Çeşitli hastalıklara şifa olan Afyonkarahisar'ın şifalı termal sularını sunan tesis yeşilliklerin arasında kurulmuştur.

Dündar Termal

Merkez / Afyon
Dündar Termal Villa; 5 yıldızlı otel konforunda, Afyon’un en lüks ve rahat butik tarzda hazırlanmış termal villalarında kendinizi evinizdeymiş gibi hissedip rahatlığı ve huzuru bulucaksınız.

Aforia Thermal Residences

Merkez / Afyon
Rezidans konforu ile termal keyfini bir araya getiren yeni bir tatil konsepti burada.

Korel Thermal Resort Clinic Spa

Merkez / Afyon
isimizde iki adet açık yüzme havuzu (1 adet bayanlara özel, 1 adet bay-bayan birlikte kullanılan aile havuzu), 4 adet kapalı yüzme havuzu, 4 adet termal havuz, çocuk havuzu, su kaydırakları, 1 Ana Restaurant, 1 A’la Carte Restaurant, 5 bar (Pool bar,

Afbel Termal & Spa Otel

Merkez / Afyon
Afbel Termal & Spa Otel 96 Odalı Belediye Otelidir ve 2019 Ocak ayında hizmete girmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Karaoğlan Kazısı Hakkında

Karaoğlan Kazısı Otelleri 1987-1990 yılları arasında yapılan bir kurtarma kazısıdır. Kazı alanında bir yerleşim yeri bulunmuştur ve bu yerleşim yeri kulelerle desteklenmiş bir surla çevrilidir. Surların içeride kalan kısımlarımda evlerin ve sokakların bulunduğu bir yapılaşmanın oldu görülmüştür. Sur duvarları ve çanak çömlek gibi eşyalardan anlaşıldığı kadarıyla bu yerleşim yeri büyük bir yangın geçirmiştir. Kazıdan çıkarılan eşyalar Afyonkarahisar Müzesi'nde sergilenmekte olup müze ziyarete açıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır