Karabük Vatan Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karabük Vatan Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Acil Servis, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği, Göz Hastalıkları, Akapunktur, İç Hastalıkları / Dahiliye, Anestezi ve Reanimasyon, İş Yeri Hekimi, Beslenme ve Diyet, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin ve Sinir Cerrahisi / Nöroşirurji, Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Dermatoloji / Cildiye, Rad

Yılmaz Pansiyon

Merkez‎ / Karabük /
Yılmaz Pansiyon Karabük, Karabük Merkez'de bulunmaktadır. Pansiyonun geniş ve ferah odaları bulunmaktadır. Öğrenci konukların kendilerini evlerinde hissedebilmeleri göz önünde tutulmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Karabük Vatan Hastanesi Hakkında

Karabük Vatan Hastanesi Otelleri Acil Servis, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği, Göz Hastalıkları, Akapunktur, İç Hastalıkları / Dahiliye, Anestezi ve Reanimasyon, İş Yeri Hekimi, Beslenme ve Diyet, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin ve Sinir Cerrahisi / Nöroşirurji, Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Dermatoloji / Cildiye, Radyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları Klinik Mikrobiyoloji, Ruh Sağlığı Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Üroloji bölümleri ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır