Ürgüp Otelleri

Bu yerdeki 196 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ürgüp Otelleri

Sacred House

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Sacred House'un odalarında tarihi ve modern unsurlar güzel biçimde bir araya getirilerek eşsiz atmosfer oluşturulmuştur.

Harkasos Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Otelimiz toplamda 11 odalıdır. 4 Butik Kaya Oyma ve 7 Taş odaya sahiptir. 2 Adet jakuzili suitimiz bulunmaktadır. Balayı konseptinde hizmet verilmektedir. Otelimiz Tarihi Rum köyü olan Mustafapaşa ( Sinasos ) bulunmakatdır.

Luna Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Tesisimiz sekiz odadan oluşan şirin bir butik oteldir. Odalarımızın ikisi tamamen mağara olup altısı taşdandır. Dört odamızda jakuzi bulunmaktadır. Bir tane aile suitimiz bulunmaktadır.

7 Oda Kapadokya Cave House

Ürgüp / Kapadokya,Nevsehir
Yedi Oda Kapadokya Ürgüp Merkez'dedir. Ürgrüp Üçgüzeller 2 km., Göreme Açik Hava Müzesi ve Balon Kalkis Alani12 km. ,Pasabag 15 km. uzakliktadir.

Seraphim Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Seraphim Cave Cappadocia, Kapadokya deneyimini, tescilli bir konak olan binasında, kusursuz hizmet anlayışı ve lüks olanakları ile sunuyor.

Yunak Evleri

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Görkemli bir doğal konumda yer alan Yunak Evleri , 5. ve 6. yüzyıllardan günümüze kadar varolmuş 6 kaya ev ve bu evlerin barındırdığı 39 özel kaya odadan oluşmaktadır. Otel, 19. yüzyılda inşaa edilmiş eski bir Rum Konağı'yla taçlandırılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ürgüp Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır