İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

En uygun İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Cerrahi Birimler Ağrı,Anestezi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahi, Çocuk Üroloji, Cinsel İşlev Bozukluğu, Diş Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Plastik Rekonstruktif-Estetik Cerrahisi, Üroloji, Aile Planlaması, Aseptik, İnfertilite, Gebe, Jinekoloji (Nisaiye), Menapoz, Me

Park Suit

Küçükçekmece / İstanbul
Park Suit, özel mimari çalışma ile dekore edilmiştir. Kaliteli hizmeti ile İstanbul'un merkezinde muhteşem lokasyona sahiptir.

Ramada Encore by Wyndham Basin Express

Halkali / Küçükçekmece / İstanbul
Ramada Encore Basın Ekspres, İstanbul Avrupa Yakası’nın en önemli ulaşım güzergahlarından Basın Ekspres Yolu’nda yenilikçi ve modern konseptiyle size konfor ve üstü hizmet sunmaktadır.

Serenity Suites Istanbul Airport

Küçükçekmece / İstanbul
Serenity Suites Airport Hotel evli çiftlere hizmet vermektedir. Bay-bayan girişlerde evlilik cüzdanı bilgisi sorulmaktadır.

ibis Istanbul West

Halkali / Küçükçekmece / İstanbul
ibis Istanbul West Hotel Ekibi sizi İstanbul'a bekliyor. Otelimiz Atatürk Havaalanı'ndan araçla birkaç dakika ve İstanbul Havaalanı'ndan araçla 30 dakika mesafededir. İçten bir gülümsemeyle size özel hizmet, kendinizi evde hissetmenizi sağlayacaktır

Park Inn by Radisson Istanbul Atatürk Airport

Halkali / Küçükçekmece / İstanbul
Mall of Istanbul ve Starcity alışveriş merkezleri 3 km uzaklıktadır. Tüm odalar düz ekran TV, elektrikli su ısıtıcısı ve minibarla donatılmıştır. Hepsi özel banyoludur. Konforunuz için terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri de temin edilir.

Elite World Europe Hotel

Halkali / Küçükçekmece / İstanbul
Elite World Europe Hotel'de , Marmara Bölgesi'ndeki İstanbul'da, konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemeklerin tadını çıkarabilirler.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler Cerrahi Birimler Ağrı,Anestezi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahi, Çocuk Üroloji, Cinsel İşlev Bozukluğu, Diş Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Plastik Rekonstruktif-Estetik Cerrahisi, Üroloji, Aile Planlaması, Aseptik, İnfertilite, Gebe, Jinekoloji (Nisaiye), Menapoz, Meme, Jinekolojik Onkoloji, Perinatoloji, Pediatrik ve Adolesan Jinekoloji, Ürojinekoloji Dahili Birimler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Allerji, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Gastroenteroloji, Çocuk Hemotoloji Onkoloji, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Metabolizma ve Beslenme, Çocuk Nefroloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Psikoloğu, Çocuk Romatoloji, Çocuk Ruh ve Sağlığı, Kardiyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Prematüre, Yenidoğan, Cildiye, İç Hastalıkları (Dahiliye), Diyet, Fizyoterapist, Nöroloji, Psikiyatri, Talesemi, Tıbbi Genetik, Cilt Testi, Diyabet Eğitim, Endoskopi Ünitesi, Gebe Eğitim, Kan Merkezi, Solunum Fonksiyon Testi, Şeker Yükleme, Sigara Bırakma, Ter Testi

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır