İstanbul Büyük Saray Mozaikleri Müzesi Otelleri

En uygun İstanbul Büyük Saray Mozaikleri Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Büyük Saray Mozaikleri Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Sultanahmet Palace Hotel

Fatih / İstanbul
Sultanahmet Palace Hotel'e adımınızı attığınız anda zamanda yolculuk yaptığınızı hissediyorsunuz. Otelimiz tarihi dokuya saygı duyan eklektik mimari tarzı ile Bizans ve Osmanlı estetik güzelliğinin her köşesini yansıtan bir butik oteldir.

Arasta Butik Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Arasta Hotel, ücretsiz Wi-Fi erişimine sahiptir ve tarihi Sultanahmet'in merkezinde uygun fiyatlı konaklama olanağı sunmaktadır. Sultanahmet Camii'ne ve Ayasofya'ya yakındır. Arasta, aile tarafından işletilen bir oteldir.

Sultan Corner Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
İstanbul'un en önemli tarihi noktalarından biri Sultanahmet'te yer alan Sultan Corner Hotel, Sultanahmet Camisi'ne sadece 100 metre uzaklıktadır. Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya ve Topkapı Sarayı gibi çeşitli tarihi mekanlar yürüme mesafesindedir.

Nobel Hostel

Fatih / İstanbul
Otelimizin 24 saat açık resepsiyonundaki personel bisiklet ve araba kiralama hizmeti sunabilir, Atatürk Uluslararası Havaalanı'na (14 km) servis ayarlayabilir. Resepsiyon personeli ayrıca çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmetleri de sunabilir.

Almina Hotel

Fatih / İstanbul
Tarihi İstanbul'un kalbi Sultanahmet'te elverişli konumdaki Almina Hotel, yakın zamanda tamamen yenilenerek kaliteli hizmet ve konaklama konforu sunmaya başlamıştır.

Erten Konak Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Konağımız 2 dereceden tarihi eser olup.Aslına uygun olarak yapılmıştır. Tesisimizde antika ürünler, tarihi şapka, cam altı, gelinlik, tarihi giysi ve tablolar ve benzeri eşya sergimizde mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Büyük Saray Mozaikleri Müzesi Hakkında

İstanbul Büyük Saray Mozaikleri Müzesi Otelleri Büyük Saray Mozaikleri Müzesi, Bizans İmparatorluğu Büyük Sarayı'nın revaklı avlusunun kuzeydoğu bölümünde kısmen sağlam halde bulunan mozaik döşemesi olduğu yerde korunarak üzerine inşaa edildi. Eşsiz bir ustalıkla işlenmiş olan Bizans Büyük Sarayı Mozaikleri, uzmanlar tarafından M.S.450-550 yılları arasına tarihlenmekteler.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır