İnönü Müzesi Otelleri

İnönü Müzesi otelleri, en uygun İnönü Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İnönü Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Malatyalı devlet adamı, asker, 2. cumhurbaşkanı, eski başbakanlardan İsmet İnönü anısına düzenlenmiş müze İnönü Üniversitesi rektörlük binası giriş katında yer almaktadır. Müzede İnönü’ye ait özel eşyalar, fotoğraflar ve belgelerden oluşan koleksiyon sergilenmektedir.İsmet İnönü hakkında bilinmeyenleri öğrenmek istiyorsanız müzeyi hafta içi hergün ziy

Anemon Malatya

Merkez / Malatya
Dünyanın en lezzetli kayısılarının yetiştiği Malatya’da bulunan 7435 m2 alana sahip otelimiz, 9 katta toplam 161 odasıyla 5 yıldız kategorisindedir. Bu odalardan iki tanesi engelli misafirlerimizi rahat ettirecek şekilde düzenlenmiştir.

Grand Aksaç Hotel

Merkez / Malatya
Malatya'nin merkezinde yer alan bu 4 yildizli otelde, sauna ve hamamin bulundugu bir spa ve teras bulunmaktadir. Odalarda düz ekran TV vardir. Ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark sunulmaktadir.

Bulut Rental House

Merkez / Malatya
Tüm konaklama birimlerinde düz ekran uydu TV vardır. Mutfak buzdolabıyla donatılmıştır. Konaklama birimlerinde set üstü ocak ve su ısıtıcısı da bulacaksınız. Birimlerin hepsinde terliklerin temin edildiği bir özel banyo vardır.

Malatya Has Hotel

Merkez / Malatya
Malatya Has Hotel'in sade şekilde dekore edilmiş modern odaları, düz ekran uydu TV ve minibar ile donatılmıştır. Odalar ahşap zeminlidir ve özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, terlikler ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Grand Sinan Hotel

Merkez / Malatya
Malatya Havaalanı'na 25 km mesafede yer alan Grand Sinan Hotel, klima, düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi içeren odalar sunmaktadır. Malatya şehir merkezinde yer alan bu otelde, teraslı bir restoran vardır.

Hanem Hotel

Merkez / Malatya
50 m2 konferans Salonu 35m2 ve 40m2 olarak iki adet çok amaçlı toplamda 3 adet toplantı salonları ile kusursuz bir ev sahipliği yapabileceğimiz salonlarımız, sıcak-soğuk full klimalı, ücretsiz teknik ekipmanları ile toplantı ve banket davetlerinizde hi

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İnönü Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İnönü Müzesi Hakkında

İnönü Müzesi Otelleri Malatyalı devlet adamı, asker, 2. cumhurbaşkanı, eski başbakanlardan İsmet İnönü anısına düzenlenmiş müze İnönü Üniversitesi rektörlük binası giriş katında yer almaktadır. Müzede İnönü’ye ait özel eşyalar, fotoğraflar ve belgelerden oluşan koleksiyon sergilenmektedir.İsmet İnönü hakkında bilinmeyenleri öğrenmek istiyorsanız müzeyi hafta içi hergün ziyaret edebilirisiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır