İçmeler Otelleri

En uygun İçmeler otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İçmeler Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris İçmeler adını içme suyunun kalitesinden almıştır.Çevresi ve doğal manzarası ile üne kavuşan içmeler 6 km sahili ile hafızarda yer bırakır.İnsanlık tarihinin kalıntıları ile bir müzeyi andıran Marmaris İçmeler, birçok medeniyetin yaşadığı yerler arasındadır. Koylarıyla, adalarıyla, doğa harikası olan şelalesi ile dünyanın hiçbir yerinde rastla

Varol Hotel

Marmaris / Muğla
Otelimizde 2 ve 3 yataklı 21 adet oda, her oda da tv, devamlı sıcak su, telefon, duş/banyo, balkon, direk telefon, klima ve ücretsiz internet erişimi mevcuttur.

Murat Apart Otel

İçmeler / Marmaris / Muğla
Murat Apart Otel İçmeler'de 2007 yılında kurulup bugüne kadar hizmetini devam ettiren en yeni ve modern apart-otellerden birisidir.(Son tadilat tarihi 2018) Apart otelimizde 23 apart odamız bulunmaktadır.

Relaxinn Marmaris

İçmeler / Marmaris / Muğla
Marmaris İçmeler'de konumlanan Relaxinn Marmaris 1+1 rezidans tarzında odalardan oluşmaktadır. Ev rahatlığında konfora sahip odalarda modern döşenmiş eşyalar sıfır olup, tüm odalar mutfaklıdır.

Alvaro Apart

Marmaris / Muğla
Alvaro Apart 1994 yılından beri yerli ve yabancı konuklara hizmet vermekte olup 30 adet 1+1 aparttan oluşmaktadır.

Tolan Apart

Marmaris / Muğla
Tolan Apartments Otel, sizlere konakladığınız süre boyunca Plaj Şemsiyesi, Restoran, Güneşlenme terası hizmetleri sunmaktadır.

Vela Hotel

İçmeler / Marmaris / Muğla
İçmeler Plajı'na yalnızca 300 metre mesafedeki Vela Hotel, açık yüzme havuzu ile hizmet vermektedir. Odalar klima, uydu TV ve minibar ile donatılmıştır. Hotel Vela'nın tüm odaları modern mobilyalarla döşenmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İçmeler Hakkında

İçmeler Otelleri Marmaris İçmeler adını içme suyunun kalitesinden almıştır.Çevresi ve doğal manzarası ile üne kavuşan içmeler 6 km sahili ile hafızarda yer bırakır.İnsanlık tarihinin kalıntıları ile bir müzeyi andıran Marmaris İçmeler, birçok medeniyetin yaşadığı yerler arasındadır. Koylarıyla, adalarıyla, doğa harikası olan şelalesi ile dünyanın hiçbir yerinde rastlayamayacağınız bu güzelliklerin mutlaka görülmesi gerekir.Spor yapanlar için ideal bir parkur oluşturan bu yürüyüş yolu insanların rahatça ve huzur içinde dolaşıp gezebileceği, ihtiyaçlarını karşılayabileceği yeterli bir alana sahiptir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır