Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

Vali Konak Hotel Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 4 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

7 İyi

Vali Konak Hotel

Nisantasi, Sisli, Istanbul , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Tüm otel dezenfekte yapıldı.Resepsiyonda 24 saat kolonya ve dezenfektan bulunmakta.Odalar ve diğer alanlar devamlı havalandırma yapılıyor. Covid-19 sebebi ile otelimize giriş yapan tüm misafirlerimizin ateşi ölçülerek tesise kabul edilirler. Tesis içerisinde hijyen kurallarına uygun olarak temizlik yapılıp, maske takılması zorunludur. Bu da siz değerli misafirlerimiz için otelimizde güvenli konaklama imkanı sağlar.

Ayrıca;
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • En az 12 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Vali Konak Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Lüks dekore edilmiş konforlu odalara ve genel mekana sahip Vali Konak Hotel İstanbul'un kalbi Şişli, Osmanbey, Nişantaşı'nda bulunmaktadır. Deluxe ve ekonomik oda tiplerimiz ile her türlü bütçeye uygun seçeneklerimiz ile kahvaltı dahil olarak hizmet vermekteyiz.

Vali Konak Hotel Lokasyon Bilgileri

Otelimiz İstanbul Havalimanı'na 38 km., Sabiha Gökçen Havalimanı'na 38 km. ve Taksim'e 1 km. uzaklıktadır. Otobüs durağına 200 metre, Osmanbey Metro Durağı'na 500 metre, Vali Konağı Caddesi'ne 50 metre, Amerikan Hastanesi'ne 500 metre mesafedeyiz. Şehrin kalbinin attığı Osmanbey, Nişantaşı'nın tam ortasındayız. Etrafımızda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey yürüme mesafesindedir (Restaurant, kafe, bar, pastane, klinikler, hastane, AVM, kuaför, berber, giyim, ayakkabı, banka vb.)

Vali Konak Hotel Sahil Bilgileri

Boğaza 2 km. uzaklıktaki Beşiktaş ve Dolmabahçe'deki kafe, restaurant, eğlence mekanları ve yürüyüş yerlerine çok kısa mesafededir.
DELUXE AİLE ODASI 60
Max kişi sayısı : 5 Klima Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Tek Kişilik Yatak(3 Adet) Çift Kişilik(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Deluxe Aile Odamız yan yana bulunan 2 odadan oluşmaktadır. Bir odada 2 kişi, diğer odada 3 kişi kalabilmektedir. Koridordaki ana kapı sayesinde bu 2 oda kattaki diğer odalardan ayrılmaktadır. Lüks döşenmiş konforlu odalarımızda 5 kişi rahat yataklarında uyuyabilirler. Odalarımızda bulunan ücretsiz su ve çay ikramımızdan yaralanabilir, 24 saat sıcak su ile günün her anında ferahlayabilirsiniz. 42 ekran LCD televeizyonuz ile yerel ve uluslararı bir çok kanalı keyifle izleyebilirsiniz. Covid-19 sebebi ile otelimize giriş yapan tüm misafirlerimizin ateşi ölçülerek tesise kabul edilirler. Tesis içerisinde hijyen kurallarına uygun olarak temizlik yapılıp, maske takılması zorunludur. Bu da siz değerli misafirlerimiz için otelimizde güvenli konaklama imkanı sağlar.
DELUXE ÇİFT KİŞİLİK ODA 25
Max kişi sayısı : 2 Jakuzi Klima Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Lüks döşenmiş konforlu odalarımızda 2 kişi rahat yataklarında uyuyabilirler. Odalarımızda bulunan ücretsiz su ve çay ikramımızdan yaralanabilir, 24 saat sıcak su ile günün her anında ferahlayabilirsiniz. 42 ekran LCD televeizyonuz ile yerel ve uluslararı bir çok kanalı keyifle izleyebilirsiniz. Covid-19 sebebi ile otelimize giriş yapan tüm misafirlerimizin ateşi ölçülerek tesise kabul edilirler. Tesis içerisinde hijyen kurallarına uygun olarak temizlik yapılıp, maske takılması zorunludur. Bu da siz değerli misafirlerimiz için otelimizde güvenli konaklama imkanı sağlar.
EKONOMİK ÇİFT KİŞİLİK ODA 30
Max kişi sayısı : 2 Klima Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Modern döşenmiş konforlu odalarımızda 2 kişi rahat yataklarında uyuyabilirler. Odalarımız geniş ve ferah olmakla beraber, penceresi iç avluya bakmaktadır, manzarası yoktur. Odalarımızda bulunan ücretsiz su ve çay ikramımızdan yaralanabilir, 24 saat sıcak su ile günün her anında ferahlayabilirsiniz. 42 ekran LCD televeizyonuz ile yerel ve uluslararı bir çok kanalı keyifle izleyebilirsiniz. Covid-19 sebebi ile otelimize giriş yapan tüm misafirlerimizin ateşi ölçülerek tesise kabul edilirler. Tesis içerisinde hijyen kurallarına uygun olarak temizlik yapılıp, maske takılması zorunludur. Bu da siz değerli misafirlerimiz için otelimizde güvenli konaklama imkanı sağlar.
DELUXE ÜÇ KİŞİLİK ODA 30
Max kişi sayısı : 3 Klima Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(3 Adet) Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Lüks döşenmiş konforlu odalarımızda 3 kişi rahat yataklarında uyuyabilirler. Odalarımızda bulunan ücretsiz su ve çay ikramımızdan yaralanabilir, 24 saat sıcak su ile günün her anında ferahlayabilirsiniz. 42 ekran LCD televeizyonuz ile yerel ve uluslararı bir çok kanalı keyifle izleyebilirsiniz. Covid-19 sebebi ile otelimize giriş yapan tüm misafirlerimizin ateşi ölçülerek tesise kabul edilirler. Tesis içerisinde hijyen kurallarına uygun olarak temizlik yapılıp, maske takılması zorunludur. Bu da siz değerli misafirlerimiz için otelimizde güvenli konaklama imkanı sağlar.
DELUXE DÖRT KİŞİLİK ODA 40
Max kişi sayısı : 4 Klima Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Lüks döşenmiş konforlu odalarımızda 4 kişi rahat yataklarında uyuyabilirler. Odalarımızda bulunan ücretsiz su ve çay ikramımızdan yaralanabilir, 24 saat sıcak su ile günün her anında ferahlayabilirsiniz. 42 ekran LCD televeizyonuz ile yerel ve uluslararı bir çok kanalı keyifle izleyebilirsiniz. Covid-19 sebebi ile otelimize giriş yapan tüm misafirlerimizin ateşi ölçülerek tesise kabul edilirler. Tesis içerisinde hijyen kurallarına uygun olarak temizlik yapılıp, maske takılması zorunludur. Bu da siz değerli misafirlerimiz için otelimizde güvenli konaklama imkanı sağlar.
EKONOMİK ÜÇ KİŞİLİK ODA 25
Max kişi sayısı : 3 Klima Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Lüks döşenmiş konforlu ekonomik odalarımızda 3 kişi rahat yataklarında uyuyabilirler. Odalarımızda pencere bulunmamaktadır. Odalarımızda bulunan ücretsiz su ve çay ikramımızdan yaralanabilir, 24 saat sıcak su ile günün her anında ferahlayabilirsiniz. 42 ekran LCD televeizyonuz ile yerel ve uluslararı bir çok kanalı keyifle izleyebilirsiniz. Covid-19 sebebi ile otelimize giriş yapan tüm misafirlerimizin ateşi ölçülerek tesise kabul edilirler. Tesis içerisinde hijyen kurallarına uygun olarak temizlik yapılıp, maske takılması zorunludur. Bu da siz değerli misafirlerimiz için otelimizde güvenli konaklama imkanı sağlar.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretli Özel Otopark Otopark (Tesis disinda)

Tesis Temaları

Alışveriş & Eğlence Alkol satışı yok Ekonomik Fuar İş Kongre Lüks Aile Eşcinsel dostu

Balayı Konsepti

Express Giriş

Öne Çıkan Özellikler

Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Yiyecek & İçecek

Lobby Bar Paket servis olanağı Kahvaltı Salonu

Ortak Alanlar

Tv odası Asansör Özel sigara içilen alan Dinlenme salonu Lobi

Odalar

Aile odaları Ses geçirmeyen odalar Sigara içilmeyen odalar Valizlik

Bebek

Bebek karyolası Restoranda bebek sandalyesi

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Konsiyerj hizmeti Bagaj muhafazası Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Tur masası Bilet hizmeti

Mağazalar

Kuaför/Güzellik salonu Alışveriş merkezi Market Hediyelik eşya dükkanı Kuyumcu Internet cafe Kuaför Güzellik Salonu Butik Optik Gözlük Fotoğrafçı Çiçekçi Derici

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Printer Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

Günlük temizlik hizmeti Kuru temizleme Çamaşırhane Ütü hizmeti

Ulaşım

Araba kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Isıtma jeneratör Klima

Öne Çıkan Özellikler

Şehir merkezi Tarihi destinasyon

Yorumlar (4)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
5.0
Gizli Kimlik
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
11/13/2019
konumu
fazla labali
10
Gizli Kimlik
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
11/09/2019
otelin konumu güzel personel ilgili fiyat performans olarak beğendim.
olumsuz olarak bir şey göremedim.
9.0
Gizli Kimlik
Türkiye  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    Tatil
05/15/2019
oteli genel olarak chok begendim
kahvalti yemekleri chok tuzluydu
10
Gizli Kimlik
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    İş Seyahati
03/28/2019
resepsiyonda işlemlerimizi yapan beyefendiye teşekkür ederim.
havlu sayısı azdı tek havlu vardı.

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 4

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 4 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Yeme İçme

Balayı Çiflerine Özel

Oda süslemesi
Bir sabah odaya kahvaltı servisi
Müsaitliğe göre bir üst sınıf odaya upgrade
Odaya meyve sepeti ikramı

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır