Hisarardı Medresesi Kalıntıları Otelleri

En uygun Hisarardı Medresesi Kalıntıları otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hisarardı Medresesi Kalıntıları Otelleri

Genel Bilgi

Hotel Soydan

Merkez / Afyon
Soydan Hotel, 41 odasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Kahvaltı dışında alınan yiyecek ve içecekler ekstra ücretlendirilmektedir.

Afyon Suit Otel

Merkez / Afyon
Afyon Suit Otel, 39 odası ile hizmet vermektedir. Oda ve kahvaltı hizmeti sunan tesis her gün 8:00 ve 11:00 arasında ücretsiz açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır.

MCG Marble Hotel

Merkez / Afyon
Kalite ve güler yüzün buluştuğu MCG Çakmak Marble Hotel, sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak için yüksek standartlarda hizmetlerini sunmaktadır.

Basak Otel

Merkez / Afyon
Basak Otel, 1967 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Tesisimiz, 27 odalı 45 yataklı olup en iyi şekilde misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Grand Arı Hotel

Merkez / Afyon
Ulaşım ve güvenlik açısından elverişli konumuyla misafirlerine avantaj sağlayan Grand Arı Otel, Afyon Kalesi'ne yalnızca 1 km mesafede konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon

Merkez / Afyon
İkbal Thermal Hotel & Spa termal, kültür, iş ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor ile buluştururken, diğer taraftan da sizi Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı Afyon’a gezintiye davet ediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hisarardı Medresesi Kalıntıları Hakkında

Hisarardı Medresesi Kalıntıları Otelleri I.Alaaddin Keykubat tarafından M.1231-1233 tarihinde Mimar Bedrettin Gevheri'ye Selçuklu Mimari tarzında yaptırıldığı bilinmektedir. Zamanla yıkılan medresenin sadece güneye bakan bir duvarının parçaları kalmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır