Hayalhane Otelleri

Hayalhane otelleri, en uygun Hayalhane otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hayalhane Otelleri

Genel Bilgi

Mahşer-i Cümbüş Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, 2001 yılı Mayıs ayında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından kuruldu. Aynı yıl Eylül ayında Ankara Tenedos kafede “Tiyatro Sporu” gösterilerine başladı. Mahşer-i Cümbüş 2003 yılının Ağustos ayında İstanbul’a taş

Aslan Residence

İstanbul / Marmara Bölgesi
Aslan Residence, sizleri misafir etmeye hazır. Tesis genelinde Wi- Fi erişimi ücretsiz olup 80 m², yüksek tavan dairelerimiz 1+1- 2+1 ve 0+1 olarak full mobilyalı düzenlenmiştir.

Taksim Prelude Hotel

Merkez / Beyoglu / Istanbul
Osmanli tarzinda modern bir sekilde dekore edilmis, 19. yüzyilin ilk dönemlerinden kalma sik bir binada hizmet veren Stories Hotel Karakol, Istanbul'un hareketli Beyoglu semtinin merkezinde ücretsiz Wi-Fi'li odalara sahiptir.

Misafir Suites 8 İstanbul

Beyoğlu / İstanbul
Şehrin kalbi Taksim bölgesinde ferah ve şık süitler sunan otelimiz, İstanbul'un alışveriş ve gece hayatı bölgesinin merkezinde zarif ve çağdaş bir merkez sağlamaktadır.

The Legend Platine Suite

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Lütfi Kırdar Sergi ve Kongre Merkezi 750 metre mesafededir. Caberia Suite Taksim Hotel'in modern bir şekilde dekore edilen odalarında düz ekran TV, elektrikli su ısıtıcısı ve minibar bulunmaktadır.

Alyon Hotel Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Alyon Hotel Taksim'in bazı odaları şehir manzaralıdır. Otelimiz İstiklal Caddesi'ne sadece 50 metre mesafededir.

Hotel Residence

Merkez / Beyoğlu / İstanbul
Hotel Residence'e Hoşgeldiniz Değişik inaçları ve çeşitli etnik toplulukları biraraya getiren İstanbul’ un Rumeli yakasındaki Taksim/Beyoğlu semtinde renkli ve karma bir sosyal yapı görebilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hayalhane Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hayalhane Hakkında

Hayalhane Otelleri Mahşer-i Cümbüş Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, 2001 yılı Mayıs ayında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından kuruldu. Aynı yıl Eylül ayında Ankara Tenedos kafede “Tiyatro Sporu” gösterilerine başladı. Mahşer-i Cümbüş 2003 yılının Ağustos ayında İstanbul’a taşınarak faaliyetlerini İstanbul’da sürdürdü. Mahşer-i Cümbüş kurulduğu günden bu yana Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde gösteriler sergiledi ve festivallere katıldı. Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, Doğaçlama Tiyatronun gösteri biçimlerinden biri olan “Tiyatro Sporu”nu Türkiye’de ilk defa seyirci ile buluşturdu.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır