Hanımlar Kültür Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hanımlar Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

2008 yılında, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş olan merkez kültürel alanda birçok faaliyette bulunmaktadır. Bölgede yaşayan kadınlara danışmanlık yapmak gibi bir misyon üstlenmiş olan kültür merkezi, aynı zamanda bir eğitim kuruluşudur. Mesleki Teknik Eğitimler, Sözel Kurs Ve Eğitimler, El Sanatları, Türk İslam Sanatları, Bilgisayar

Önem Otel Pansiyon

Merkez / Sivas /
İşletmemiz 2017 yılında yeni bir solukla yola çıkarak, yapılan değişikliklerle bütün odalara yeni bir görünüm kazandırmış, tüm konuklarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacını ilke edinmiştir.

R-T Apart

Merkez / Sivas /
Tesisimiz tamamen apart ev olup, dayalı döşeli ve mutfak eşyaları olan, temiz, güvenilir bir işletmedir. Evlerde bölme olmayıp, mutfak, çift kişilik yatak, banyo, 24 saat sıcak su ve internet mevcuttur.

4 Eylül Otel

Merkez / Sivas /
Otelimiz giris olmak üzere 9 kattan olusur.Bir lobi ve ana asansör olmak üzere 2 adet asansör hizmete sunulmustur.Reception,dinlenme yeri ,muhasebe müdüriyet,lobi mutfagi ve lavabo birimleridir...

Eretna Hotel

Merkez / Sivas /
Kaliteden ödün vermeyen, çizgileri Selçuklu Mimarisinin özelliklerini taşıyan, dekorasyonu antik ve sanatsal eserlerle donatılmış, müşterisine verdiği değeri tüm atmosferine yansıtan genç, dinamik, dömi klasik üst klas bir otel Eretna.

Sivas Royal Otel

Merkez / Sivas /
Şehir merkezinde konumlanan Sivas Royal Otel, misafirlerine modern şekilde dekore edilmiş bir tesiste konaklama imkanı sunuyor. Konumu itibariyle kolay ulaşım sağlayan tesis, hem iş hem de turistik gezilerde konforlu bir tatil vadediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Hanımlar Kültür Merkezi Hakkında

Hanımlar Kültür Merkezi Otelleri 2008 yılında, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş olan merkez kültürel alanda birçok faaliyette bulunmaktadır. Bölgede yaşayan kadınlara danışmanlık yapmak gibi bir misyon üstlenmiş olan kültür merkezi, aynı zamanda bir eğitim kuruluşudur. Mesleki Teknik Eğitimler, Sözel Kurs Ve Eğitimler, El Sanatları, Türk İslam Sanatları, Bilgisayar Teknolojileri gibi dallarda eğitim programları yürütmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır