Hanımlar Kültür Merkezi Otelleri

Hanımlar Kültür Merkezi otelleri, en uygun Hanımlar Kültür Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hanımlar Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

2008 yılında, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş olan merkez kültürel alanda birçok faaliyette bulunmaktadır. Bölgede yaşayan kadınlara danışmanlık yapmak gibi bir misyon üstlenmiş olan kültür merkezi, aynı zamanda bir eğitim kuruluşudur. Mesleki Teknik Eğitimler, Sözel Kurs Ve Eğitimler, El Sanatları, Türk İslam Sanatları, Bilgisayar

Önem Otel Pansiyon

Merkez / Sivas
İşletmemiz 2017 yılında yeni bir solukla yola çıkarak, yapılan değişikliklerle bütün odalara yeni bir görünüm kazandırmış, tüm konuklarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacını ilke edinmiştir.

R-T Apart

Merkez / Sivas
Tesisimiz tamamen apart ev olup, dayalı döşeli ve mutfak eşyaları olan, temiz, güvenilir bir işletmedir. Evlerde bölme olmayıp, mutfak, çift kişilik yatak, banyo, 24 saat sıcak su ve internet mevcuttur.

Sultan Otel & Restaurant

Merkez / Sivas
Öncelikle gelecek olan misafirlerimizi SİVAS SULTAN OTEL işletmeciliği olarak ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Fiyatlarımız 30.12.2013 tarihine kadar geçerlidir.

4 Eylül Otel

Merkez / Sivas
Otelimiz giris olmak üzere 9 kattan olusur.Bir lobi ve ana asansör olmak üzere 2 adet asansör hizmete sunulmustur.Reception,dinlenme yeri ,muhasebe müdüriyet,lobi mutfagi ve lavabo birimleridir...

Sivas Köşk Otel

Merkez / Sivas
Şehrin merkezinde, aynı zamanda tarih ve kültürün göbeğindeki konumumuzla sizlere hizmetin en iyisini sunuyoruz.

Eretna Hotel

Merkez / Sivas
Kaliteden ödün vermeyen, çizgileri Selçuklu Mimarisinin özelliklerini taşıyan, dekorasyonu antik ve sanatsal eserlerle donatılmış, müşterisine verdiği değeri tüm atmosferine yansıtan genç, dinamik, dömi klasik üst klas bir otel Eretna.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hanımlar Kültür Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hanımlar Kültür Merkezi Hakkında

Hanımlar Kültür Merkezi Otelleri 2008 yılında, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş olan merkez kültürel alanda birçok faaliyette bulunmaktadır. Bölgede yaşayan kadınlara danışmanlık yapmak gibi bir misyon üstlenmiş olan kültür merkezi, aynı zamanda bir eğitim kuruluşudur. Mesleki Teknik Eğitimler, Sözel Kurs Ve Eğitimler, El Sanatları, Türk İslam Sanatları, Bilgisayar Teknolojileri gibi dallarda eğitim programları yürütmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır