H.Apostoloi Kilisesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun H.Apostoloi Kilisesi Otelleri

Genel Bilgi

Mudanya’nın Aydınpınar Köyü’nde bulunan bu kilisenin giriş kapısı üzerindeki kitabesinde 1901 tarihi bulunmaktadır. B.I.Kandis bu kilisenin 1846-1870 yıllarında Bursa Metropoliti olan Konstantios zamanında yapıldığını belirtmiştir. Kitabe üzerindeki 1901 tarihinin de onarımla ilgili olduğu sanılmaktadır.Kilise 1922’den sonra camiye çevrilmiş, batı cep

Güzelyalı La Fontaine Otel

Güzelyali / Mudanya / Bursa /
Mudanya şehir merkezinden 1 km uzaklıktaki bu geniş odaların balkonları ya bahçe ya da Marmara Denizi'ne bakmaktadır. Alakart restoran, nefes kesen deniz manzaraları sunar.

Güzelyali Lafontaine Otel

Mudanya / Bursa /
Bursa'nın sahil ilçesi Mudanya'nın merkezinde, denize yakın bir mesafede konumlanan Lafontaine Butik Otel, farklı dizaynıyla misafirlerine konforlu bir tatil vadediyor. Tesisin 14 odası mevcut.

Araz Apart Mudanya

Güzelyali / Mudanya / Bursa /
Temmuz 2019'da açilan Araz Apart Sehrin hengamesinden uzak, sakin bir konaklama imkani sunmaktadir. Sahile yakin konumu, anlasmali plaj ve kafeleriyle sizi konaklamaya davet ediyor. Her daire sizi evinizde hissettirmek amaciyla özel tasarlanmistir.

Heybeli Hotel Bursa

Mudanya / Bursa /
Otelimiz Bursa'ya 10 KM Mudanya'ya 5 KM mesafededir. İDO ve BUDO Mudanya iskelelerinden araçla 10 dk, Bursa Organize Sanayi Bölgesine 5 dk uzaklıktadır.

Heybeli Garden Otel

Merkez / Mudanya / Bursa /
Siz değerli misafirlerimizi ve sizlerin misafirlerini üstün hizmet anlayışımızla, Mudanya’nın tescillenmiş havasında ve yeşilin tüm tonlarına sahip otelimizde ağırlamaktan onur duyarız. Otelimiz Bursa nilüfer bölgesine , Korupark AVM'ye ve Nilüfer Org.

Montania Town Hotel Mudanya

Mudanya Merkez / Mudanya / Bursa /
udanya'nın merkezinde, sanayi bölgelerine ve alışveriş merkezlerine yakın bölgede bir konuma sahip olan Montania Town Hotel Mudanya, çevre ile bütünleşen konsepti ve her iki feribot terminaline yakınlığından dolayı İstanbul’ a en yakın Bursa oteli konu

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

H.Apostoloi Kilisesi Hakkında

H.Apostoloi Kilisesi Otelleri Mudanya’nın Aydınpınar Köyü’nde bulunan bu kilisenin giriş kapısı üzerindeki kitabesinde 1901 tarihi bulunmaktadır. B.I.Kandis bu kilisenin 1846-1870 yıllarında Bursa Metropoliti olan Konstantios zamanında yapıldığını belirtmiştir. Kitabe üzerindeki 1901 tarihinin de onarımla ilgili olduğu sanılmaktadır.Kilise 1922’den sonra camiye çevrilmiş, batı cephesindeki çan kulesi de minare olarak kullanılmıştır. Daha sonra yıkılan kulenin yerine bugünkü minare eklenmiştir. 1980 yılına kadar cami olarak kullanılan kilise daha sonra terk edilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır