Gürpınar Otelleri

En uygun Gürpınar otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gürpınar Otelleri

Genel Bilgi

Ramada by Wyndham Van

Edremit / Van
Ramada by Wyndham Van konforunun keyfini çikarirken sehir kültürünü kesfedin. Van Gölü'nün güzel manzarasiyla çevrili olan otelimiz, badem agaçlarinin ve Akdamar Kilisesi'nin bulundugu Akdamar Adasi'na kolay erisilebilecek bir konumdadir.

Şahmaran Hotel

Edremit / Van
Odanızın Penceresinden baktığınızda görünen Van Gölünün mavisinde güzelliğin tadına varırken, bulunduğunuz ortamın her köşesine sinen huzur, içinizi ısıtarak konforuyla sizi sarıp sarmalayacaktır.

Miro Mara Butik Otel

Edremit / Van
Tesisimiz sahil kenarına 0 konumda göl manzaralıdır. 2014 yılından beri faaliyette olup dokuz odadan oluşmaktadır. Arkada çok şirin bir bahçemiz bulunmaktadır. Odalarda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Van Uygulama Oteli

Edremit / Van
Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Van Gölü’nün maviliğinde, kuş cenneti yeşilliğinde, şehir gürültüsünden uzak, nezih bir ortamda, sizleri ağırlamaya hazırız.

DoubleTree By Hilton Van

Merkez / Van
DoubleTree By Hilton Van 10.

Ruşen Suit Otel

Van Merkez / Van
Ruşen Suit Otel'de kendinizi çok özel hissettirecek ayrıcalıklı hizmetlerimiz sizleri bekliyor. Şehrin merkezinde ki konumuyla tam işkoliklere göre, özel donanımlı odalarıyla tam romantiklere göre, konforlu ve geniş odalarıyla tam ailenize göre.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gürpınar Hakkında

Gürpınar Otelleri Türkiye'nin en büyük ilçesi olan Gürpınar,Van'ın hakim karakterine uygun olarak 320 gün ile en fazla Güneş gören merkezlerden biridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır