Gülağaç Otelleri

En uygun Gülağaç otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gülağaç Otelleri

Genel Bilgi

Aksaray'ın 25 km güneydoğusundaki Gülağaç ilçesi, Kalkolitik Çağ'a ait kalıntılarıyla sizi yüzyıllar öncesine götürecek derin bir tarihe ev sahipliği yapıyor. Tarihin bazen belli belirsiz bazen derin izler bıraktığı Gülağaç; otellerindeki konforu ve samimi misafirperverliği ile ziyaretçilerine huzurlu bir tatil imkanı sağlıyor. Aksaray otelleri arasın

Karamanlı Konağı

Güzelyurt / Aksaray
Karamanlı konağı yaklaşık 120 yaşındadır. Kapadokya nın en iyi korunan ve tek başına küçük kapadokya olarak adlandırılan güzelyurt ( gelveri ) da ıhlara vadisine 14 km mesafede bulunmaktadır.

Hekim Konağı Butik Otel

Güzelyurt / Aksaray
Hekim Konağı, tarihi Kapadokya bölgesindeki Güzelyurt semtinde yer almaktadır. Bu mistik bölgedeki doğal güzellikler ve tarih ile çevrili olan otel, 200 yıllık taş bir yapıda bulunmaktadır.

Kapadokya Ihlara Konakları

Güzelyurt / Aksaray
apadokya içerisinde tarihi ve doğal dokusu en iyi korunan yerlerden birisi olan güzelyurt manastırlar vadisi , aziz gregorious kilisesi ( kilise cami), yer altı şehirleri, kızıl kilise, yüksek kilise , sivişli kilise gibi onlarca tarihi ve kültürel yap

Ihlara Termal Tatil Köyü

Güzelyurt / Aksaray
Ihlara Termal Tatil Köyü'nde serpme kahvaltı servisi verilmektedir. Restoranlarımızda yöresel yemekleri tadabilir, mevsimsel taze meyve suları ve bitki çayları ile keyfinizi sürebilirsiniz. LCD TV'li oturma alanı standart olarak sunulmaktadır.

Akar Hotel

Ihlara / Aksaray
Taş bir yapıya sahip Akar Hotel Ihlara Vadisi'nde yer almaktadır. Tesisin ücretsiz Wi-Fi erişimli ve konforlu odalarında Hasan Dağı'nın panoramik manzarasını sunan bir özel balkon mevcuttur.

Liva Otel

Merkez / Aksaray
Ailenizle beraber Aksaray şehir merkezi'nde konaklamak için en uygun otel Liva Otel'dir. Merkeze, Kılıçarslan parkı'na, Somuncu Baba Türbesi'ne yürüme mesafesinde bulunan temiz, nezih ve fiyat olarak en uygun oteldir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gülağaç Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gülağaç Hakkında

Gülağaç Otelleri

Aksaray'ın 25 km güneydoğusundaki Gülağaç ilçesi, Kalkolitik Çağ'a ait kalıntılarıyla sizi yüzyıllar öncesine götürecek derin bir tarihe ev sahipliği yapıyor. Tarihin bazen belli belirsiz bazen derin izler bıraktığı Gülağaç; otellerindeki konforu ve samimi misafirperverliği ile ziyaretçilerine huzurlu bir tatil imkanı sağlıyor. Aksaray otelleri arasında konaklama fırsatlarına avantajlarla sahip olmak için otelz.com'dan Gülağaç'ta otel rezervasyonlarınızı yaptırabilir ve tarihi değerleri gezip görmeye başlayabilirsiniz.

10.000 yıl öncesinden izlerin bulunduğu Aşıklı Höyük, Kapadokya'nın en eski yerleşim yeri olarak kabul ediliyor. Anadolu'da ilk kale kent yapılaşmasının örneği olan Güvercinkayası da Aşıklı Höyük gibi Aksaray Gülağaç'ta gezilip görülmesi gereken yerlerden. Arkeolojik kazıların halen devam ettiği bu yerler gerçekten tarihin gömüldüğü ve her bir toprağında keşfedebileceğiniz geçmişin değerlerine ev sahipliği yapması bakımından farklı bir atmosfere sahip. Aşıklı Höyük'te 2009 yılında kazı ekibi tarafından tarihi kentteki malzemelerle aslına uygun olarak yapılan maketi oluşturan evlerin içerisinde dolaşarak 10.000 yıl öncesine gidebilirsiniz. Gülağaç ve Gülpınar arasında yer alan Bekar Sultan Türbesi de görkemli yapısıyla görülmeye değer yerler arasında yer alıyor.

Otelz.com üzerinden rezervasyon yaptırdığınız Gülağaç otellerinde huzur ve konfor içinde konaklayıp tarihin keşfedilmemiş değerlerinin izlerinin sürüldüğü yerlerde dolaşırken hayatınız için de iz bırakacak güzel deneyimler yaşamınız dileğiyle…

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır