Esnaf Sarayı Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Esnaf Sarayı Otelleri

Genel Bilgi

Alışveriş Merkezi 3800 M2 alan üzerine kurulmuş olup 10 katlı bir yapıdan oluşmaktadır. Alışverş merkezinde 475 işyeri, 54 adet büro ve 11 sosyal tesis toplam 540 işyeri bulunmaktadır. Sosyal tesis olarak restaurant, pastahane, kafeterya, PTT merkezi, kapalı otopark, çocuk eğlence merkezi, mescid, güvenlik merkezi ve güv. kamera odası, yangın ihbar ve

Peri 26 Otel

Merkez / Eskişehir /
Otelimiz; Barlar sokağına 500mt, Adalar-Porsuk Çayına 300mt, Vilayet Meydanına 455mt, Esnaf Sarayına 175mt, Yediler Parkına 600mt, Hamamyoluna 350mt, TCDD Tren Garına 860mt, Devrim Arabasına 860mt, Odunpazarı Evlerine 1,5km mesafededir.

Vendome Hotel

Merkez / Eskişehir /
orsuk Çayı ve Adalar Bölgesine yürüme mesafesinde ve şehrin en hareketli noktalarından biri olan İki Eylül caddesi iki önemli tramvay hattının da kesişim noktası olan çarşı durağına 50 metre mesafedeki Vendome Hotel Eskişehir, misafirlerine konforlu bi

Beyoğlu Palace Termal Hotel

Merkez / Eskişehir /
Türkiye’nin Avrupai kenti Eskişehir’de kral ve kraliçelere layık hizmet ve konfor sağlayan modern otelimiz BEYOĞLU PALACE OTEL bulunduğu mevki ve sunmuş olduğu hizmetlerle çağdaş otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Marwa Hotel

Merkez / Eskişehir /
Tesiste 44 oda mevcut. Odalarda; ücretsiz Wi-Fi erişimi, telefon, klima, minibar, su ısıtıcısı kettle, LCD TV, uydu yayını, banyo, elektronik kasa, saç kurutma makinesi bulunuyor. Tesiste yerel lezzetlerin yer aldığı bir kahvaltı servis edliyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Esnaf Sarayı Hakkında

Esnaf Sarayı Otelleri Alışveriş Merkezi 3800 M2 alan üzerine kurulmuş olup 10 katlı bir yapıdan oluşmaktadır. Alışverş merkezinde 475 işyeri, 54 adet büro ve 11 sosyal tesis toplam 540 işyeri bulunmaktadır. Sosyal tesis olarak restaurant, pastahane, kafeterya, PTT merkezi, kapalı otopark, çocuk eğlence merkezi, mescid, güvenlik merkezi ve güv. kamera odası, yangın ihbar ve kontrol merkezi, trafo ve jeneratör merkezi bulunmaktadır. Alışveriş merkezinde 6 kat çarşı arası çift yönlü 8 adet yürüyen merdiven, 1 adet yük asansörü, 1 adet panoramik asansör ve Restaurant- Büro bölümüne ait 2 adet toplam 4 adet asansör çalışmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır