Eskişehir Barosu Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Eskişehir Barosu Otelleri

Genel Bilgi

Cumhuriyetin ilanından sonra, Eskişehir' in il olduğu 1925 yılında, Arifiye Mahallesinde şu anda Adalet İlköğretim okulunun bulunduğu yerde, adliye binası ve temyiz mahkemesi kurulmuştur. Bu konuda, yazılı hiçbir belge ve kaynak olmamakla birlikte, Eskişehir Barosunun yine bu adreste, 1934 yılında kurulduğu baro sicil kayıtlarından anlaşılmaktadır. Ba

Marwa Hotel

Merkez / Eskişehir /
Tesiste 44 oda mevcut. Odalarda; ücretsiz Wi-Fi erişimi, telefon, klima, minibar, su ısıtıcısı kettle, LCD TV, uydu yayını, banyo, elektronik kasa, saç kurutma makinesi bulunuyor. Tesiste yerel lezzetlerin yer aldığı bir kahvaltı servis edliyor.

Vendome Hotel

Merkez / Eskişehir /
orsuk Çayı ve Adalar Bölgesine yürüme mesafesinde ve şehrin en hareketli noktalarından biri olan İki Eylül caddesi iki önemli tramvay hattının da kesişim noktası olan çarşı durağına 50 metre mesafedeki Vendome Hotel Eskişehir, misafirlerine konforlu bi

Peri 26 Otel

Merkez / Eskişehir /
Otelimiz; Barlar sokağına 500mt, Adalar-Porsuk Çayına 300mt, Vilayet Meydanına 455mt, Esnaf Sarayına 175mt, Yediler Parkına 600mt, Hamamyoluna 350mt, TCDD Tren Garına 860mt, Devrim Arabasına 860mt, Odunpazarı Evlerine 1,5km mesafededir.

Beyoğlu Palace Termal Hotel

Merkez / Eskişehir /
Türkiye’nin Avrupai kenti Eskişehir’de kral ve kraliçelere layık hizmet ve konfor sağlayan modern otelimiz BEYOĞLU PALACE OTEL bulunduğu mevki ve sunmuş olduğu hizmetlerle çağdaş otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Eskişehir Barosu Hakkında

Eskişehir Barosu Otelleri Cumhuriyetin ilanından sonra, Eskişehir' in il olduğu 1925 yılında, Arifiye Mahallesinde şu anda Adalet İlköğretim okulunun bulunduğu yerde, adliye binası ve temyiz mahkemesi kurulmuştur. Bu konuda, yazılı hiçbir belge ve kaynak olmamakla birlikte, Eskişehir Barosunun yine bu adreste, 1934 yılında kurulduğu baro sicil kayıtlarından anlaşılmaktadır. Baro Levhasına kayıtlı 1 sicil no.lu ilk Avukat Osman Saip ÖZEŞ' dir. İlk Baro Başkanı ise, 1934-1939 yıllarında görev yapmış olan Avukat Sebahattin Akbıyık' dır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır