Yardım

Loading...
Sırala

Hotel ON7 Sakarya

Çok iyi
8.7
Serdivan, Sakarya
Sakarya'nın hızla gelişen ilçesi Serdivan'ın kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Hotel On7, konforlu 78 odası ve yüksek teknolojiye sahip toplantı salonlarıyla iş veya
Çok iyi
8.7

Premier Inn Sakarya

Çok iyi
8.5
Erenler, Sakarya
Tesisimiz 46 Superior, 76 Deluxe ve 4 Suit, 1 Balayi Suit, 1 King Suit (Executive) olmak üzere toplam 131 oda ile Premier standartlarda konaklama konforu sunar.
Çok iyi
8.5

Hotel 54 Luxury Suite

Müthiş
9.2
Serdivan Merkez, Serdivan, Sakarya
Sakarya'nın kalbinde, yeni nesil konaklama deneyimi. Konaklama süreniz boyunca yeme içme, eğlence ve alış veriş deneyiminize kadar her şey en yakınınızda olacak şekilde Cadde 54 AVM'de sizi bekliyor.
Müthiş
9.2

Seçkin Hotel

Çok iyi
8.1
Erenler Merkez, Erenler, Sakarya
Seçkin Hotel, 72 odalı otelimizde 120 kişilik A la Carte Restoran, 50 ve 25 kişilik 2 adet tam donanımlı toplantı salonu bulunmaktadır.
Çok iyi
8.1

N'Ala Otel

Çok iyi
8.8
Erenler Merkez, Erenler, Sakarya
Şehrimize gelen konuklarımızın rahatlığı ve huzuru için özenle tasarlanmış 4 yıldızlı otelimiz, yüksek donanımı, güler yüzlü personeli ve sunduğu imkanlar ile ayrıcalıklı bir kurumdur.
Çok iyi
8.8

Sakarya Grand Hotel

İyi
7.9
Adapazari, Sakarya
Ülkemizin önde gelen turizm ve sanayi şehirlerinden biri olan Sakarya'da bulunan Sakarya Grand Hotel, konuklarına rahat, huzurlu ve sıcak bir atmosferde kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlayacak, Türk misafirperverliğini ilke edinmiş ayrıcalık
İyi
7.9

Polatlar Otel

Müthiş
9.1
Serdivan Merkez, Serdivan, Sakarya
Polatlar Hotel, toplam 11 odası ile hizmet vermektedir.
Müthiş
9.1

The Riada Hotel

Çok iyi
8.2
Adapazari Merkez, Adapazari, Sakarya
Modern bir mimariye sahip olan otelimiz, şehir merkezinde yer alıp 2009 yılında deprem yönetmeliklerine uygun olarak 2 katlı olarak inşa edilmiştir.
Çok iyi
8.2

Sakarya Ottoman Hotel

İyi
7.2
Adapazari, Sakarya
Sakarya Ottoman Hotel 4 yıldızlı ve 55 odası bulunan siz müşterimizin rahatlığı, huzuru ve mutluluğu en ince ayrıntısına kadar düşünülerek inşa edildi.
İyi
7.2

Baltürk Otel Sakarya

Çok iyi
8.2
Merkez, Adapazari, Sakarya
Otelimiz şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Adapazarı Tren garına 1 dakikalık yürüme mesafesinde olup, Sakarya otobüs terminaline ise araçla 5 dakikalık mesafededir.
Çok iyi
8.2

Ada Felicity Otel

Çok iyi
8.1
Adapazari Merkez, Adapazari, Sakarya
Misyonumuz, Sakarya'mız ve ülke genelinde ayrıcalıklı hotel hizmet anlayışını en üst seviyede tutmak, bu amaçla misafirlerimize güvenli, rahat bir ortam sunmak, değer, kalite, kişiye özel, güler yüzlü hizmet açısından beklentilerini tutarlı bir şekilde k
Çok iyi
8.1

1inci Konak

Müthiş
9.0
Merkez, Adapazari, Sakarya
1 İnci Konak, odalarında ücretsiz Wi-Fi, düz ekran TV, mini bar ve kasa sunulur. Üst sınıf odalarda ek olarak balkon ve kanepe bulunur. Oda servisi mevcuttur.
Müthiş
9.0

Erenler

Sakarya merkezine 12 kilometre mesafede bulunan Erenler ilçesinde, doğanın getirdiği zorluklar nedeniyle, zengin bir tarihin kalıntıları yok olmuştur. İki yüz yılı aşkın bir süredir köy konumunda olan Erenler'de oteller, ilçe olduktan sonra hizmete açıldı. Sakarya'nın merkezine olan yakınlığı sayesinde Erenler otelleri her mevsim yoğun ve 12 ay hizmet veriyor. Bu özelliğiyle oteller Sakarya otellerine daha ucuz bir alternatif olarak ortaya çıkıyor. Otelz.com'dan rezervasyon yaptırabileceğiniz Erenler otellerinin her bütçeye ve tarza uygun olduğunu görebilirsiniz.

Erenler'de termal hizmet veren otel veya ilçe merkezinde konumlanmış otelleri bulabilirsiniz. Manzaraları ile ilçeye tepeden hakim bir konaklama yapmak isterseniz, otellerin hizmet kaliteleri de bu doğrultuda artış gösteriyor. Erenler'de mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında Sakar Dede Türbesi geliyor. Erenler Tepesi'nin eteklerindeki türbenin hikayesi Sakar Dede'nin bölgeden geçerken haraca bağlanması ve bu doğrultuda Sakarya Nehri'nin, Sakar Dede'ye geçiş yolu olması için yerinin değiştirilmesinden ibaret. Erenler'de Sakar Dede Türbesi'nin yanında, Ağaç Baba Türbesi ve Sabancı Baba Türbesi de bulunuyor. Manevi değeri yüksek Erenler Tepesi'ni ziyaret ettiğinizde mutlaka türbeleri de ziyaret etmenizi öneriyoruz. Yediyüzyıl önce Anadolu Erenleri'nden yedisinin ilçeye yerleştiği ve bir tekkenin bulunduğu da ilçe hakkındaki rivayetlerden biri.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor