Erenler Otelleri

En uygun Erenler otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Erenler Otelleri

Genel Bilgi

Sakarya merkezine 12 kilometre mesafede bulunan Erenler ilçesinde, doğanın getirdiği zorluklar nedeniyle, zengin bir tarihin kalıntıları yok olmuştur. İki yüz yılı aşkın bir süredir köy konumunda olan Erenler'de oteller, ilçe olduktan sonra hizmete açıldı. Sakarya'nın merkezine olan yakınlığı sayesinde Erenler otelleri her mevsim yoğun ve 12 ay hizmet

Premier Inn Sakarya

Erenler / Sakarya
ANI OTELCILIK bünyesinde faaliyet gösteren Premier Inn Sakarya, ilk olarak 2017 yılının Mart ayında hizmet vermeye başlamıştır.

N'Ala Otel

Erenler / Sakarya
Şehrimize gelen konuklarımızın rahatlığı ve huzuru için özenle tasarlanmış 4 yıldızlı otelimiz, yüksek donanımı, güler yüzlü personeli ve sunduğu imkanlar ile ayrıcalıklı bir kurumdur.

Seçkin Hotel

Erenler / Sakarya
Seçkin Hotel'de, Spa bölümümüz pandemi nedeniyle kapalıdır. Tesisimizde, günlük açık büfe kahvaltı, ücretsiz Wi-Fi, spa ve sağlıklı yaşam merkezi mevcuttur. Seçkin Hotel' in klimalı odalarında oturma alanı ve uydu TV bulunmaktadır.

Palmada Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Temizliğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu Palmiye Konuk Evi’nde odalar sade ve kullanışlı. Misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ve özenle hazırlanmış odaları farklı büyüklüklere ve yatak tiplerine sahip.

Ada Elit Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Ada Elit Hotel, gerek iş gezisi gerekse ilimizin doğal güzelliklerini yerinde keşfetmek için ilimize gelen misafirlerimizin çok rahat ulaşabilecek olduğu Sakarya'nın en merkezi bölgesinde yer almaktadır.

Ramada by Wyndham Sakarya Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Uluslararası Ramada Oteller Zinciri'nin, 5 yıldızlı otel standartları ile tasarlanmış olan Ramada By Wyndham Sakarya Hotel, sizleri ileri teknoloji, konfor ve estetik ile buluşturuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Erenler Hakkında

Erenler Otelleri

Sakarya merkezine 12 kilometre mesafede bulunan Erenler ilçesinde, doğanın getirdiği zorluklar nedeniyle, zengin bir tarihin kalıntıları yok olmuştur. İki yüz yılı aşkın bir süredir köy konumunda olan Erenler'de oteller, ilçe olduktan sonra hizmete açıldı. Sakarya'nın merkezine olan yakınlığı sayesinde Erenler otelleri her mevsim yoğun ve 12 ay hizmet veriyor. Bu özelliğiyle oteller Sakarya otellerine daha ucuz bir alternatif olarak ortaya çıkıyor. Otelz.com'dan rezervasyon yaptırabileceğiniz Erenler otellerinin her bütçeye ve tarza uygun olduğunu görebilirsiniz.

Erenler'de termal hizmet veren otel veya ilçe merkezinde konumlanmış otelleri bulabilirsiniz. Manzaraları ile ilçeye tepeden hakim bir konaklama yapmak isterseniz, otellerin hizmet kaliteleri de bu doğrultuda artış gösteriyor. Erenler'de mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında Sakar Dede Türbesi geliyor. Erenler Tepesi'nin eteklerindeki türbenin hikayesi Sakar Dede'nin bölgeden geçerken haraca bağlanması ve bu doğrultuda Sakarya Nehri'nin, Sakar Dede'ye geçiş yolu olması için yerinin değiştirilmesinden ibaret. Erenler'de Sakar Dede Türbesi'nin yanında, Ağaç Baba Türbesi ve Sabancı Baba Türbesi de bulunuyor. Manevi değeri yüksek Erenler Tepesi'ni ziyaret ettiğinizde mutlaka türbeleri de ziyaret etmenizi öneriyoruz. Yediyüzyıl önce Anadolu Erenleri'nden yedisinin ilçeye yerleştiği ve bir tekkenin bulunduğu da ilçe hakkındaki rivayetlerden biri.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır