Yardım

Erenler Otelleri

Erenler otelleri, en uygun Erenler otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Premier Inn Sakarya

Çok İyi
8.6
Erenler, Sakarya
ANI OTELCILIK bünyesinde faaliyet gösteren Premier Inn Sakarya, ilk olarak 2017 yılının Mart ayında hizmet vermeye başlamıştır.
Çok İyi
8.6

N'Ala Otel

Çok İyi
8.8
Erenler, Sakarya
Şehrimize gelen konuklarımızın rahatlığı ve huzuru için özenle tasarlanmış 4 yıldızlı otelimiz, yüksek donanımı, güler yüzlü personeli ve sunduğu imkanlar ile ayrıcalıklı bir kurumdur.
Çok İyi
8.8

Seçkin Hotel

Çok İyi
8.4
Erenler, Sakarya
Seçkin Hotel'de, Spa bölümümüz pandemi nedeniyle kapalıdır. Tesisimizde, günlük açık büfe kahvaltı, ücretsiz Wi-Fi, Spa ve sağlıklı yaşam merkezi mevcuttur. Seçkin Hotel'in klimalı odalarında oturma alanı ve uydu TV bulunmaktadır.
Çok İyi
8.4

Erenler

Sakarya merkezine 12 kilometre mesafede bulunan Erenler ilçesinde, doğanın getirdiği zorluklar nedeniyle, zengin bir tarihin kalıntıları yok olmuştur. İki yüz yılı aşkın bir süredir köy konumunda olan Erenler'de oteller, ilçe olduktan sonra hizmete açıldı. Sakarya'nın merkezine olan yakınlığı sayesinde Erenler otelleri her mevsim yoğun ve 12 ay hizmet veriyor. Bu özelliğiyle oteller Sakarya otellerine daha ucuz bir alternatif olarak ortaya çıkıyor. Otelz.com'dan rezervasyon yaptırabileceğiniz Erenler otellerinin her bütçeye ve tarza uygun olduğunu görebilirsiniz.

Erenler'de termal hizmet veren otel veya ilçe merkezinde konumlanmış otelleri bulabilirsiniz. Manzaraları ile ilçeye tepeden hakim bir konaklama yapmak isterseniz, otellerin hizmet kaliteleri de bu doğrultuda artış gösteriyor. Erenler'de mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında Sakar Dede Türbesi geliyor. Erenler Tepesi'nin eteklerindeki türbenin hikayesi Sakar Dede'nin bölgeden geçerken haraca bağlanması ve bu doğrultuda Sakarya Nehri'nin, Sakar Dede'ye geçiş yolu olması için yerinin değiştirilmesinden ibaret. Erenler'de Sakar Dede Türbesi'nin yanında, Ağaç Baba Türbesi ve Sabancı Baba Türbesi de bulunuyor. Manevi değeri yüksek Erenler Tepesi'ni ziyaret ettiğinizde mutlaka türbeleri de ziyaret etmenizi öneriyoruz. Yediyüzyıl önce Anadolu Erenleri'nden yedisinin ilçeye yerleştiği ve bir tekkenin bulunduğu da ilçe hakkındaki rivayetlerden biri.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor