Elite World Otelleri

Elite World Hotels Otelleri için ön ödemesiz rezervasyon fırsatı Otelz.com'da. Odanı şimdi ayır, ödemesini otelde yap!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Elite World Otelleri

Elite World Marmaris Hotel

İçmeler / Marmaris / Muğla /
Marmaris İçmeler'de yeşil ve mavinin buluştuğu noktada misafirlerini ağırlayan Elite World Marmaris, rüya gibi bir tatil vadediyor.
9.1

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort

Sapanca / Sakarya /
Elite World Hotel Sapanca tesisinde pencerenizi açın ve yanı başınızdaki ormanın temiz, insanı tazeleyen ve canlandıran havasını derin derin içinize çekin.
8.5

Elite World Asia Hotel

Küçükyali / Maltepe / İstanbul /
Kısa süreli veya uzun süreli konaklamaların her ikisinde de tercih edebileceğiniz Elite World Asia Hotel, İnönü Caddesi, Küçükyalı'da konumlanır. Tesiste ücretsiz internet erişimine sahip olabileceksiniz.
8.7

Elite World Europe Hotel

Halkali / Küçükçekmece / İstanbul /
Elite World Europe Hotel'de , Marmara Bölgesi'ndeki İstanbul'da, konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemeklerin tadını çıkarabilirler.
8.4

Elite World Business Hotel

Küçükçekmece / İstanbul /
Elite World Business Hotel'de, Neoklasik ve barok mimariyle uyum içinde dekore edilmiş konaklama birimlerinde klima, izleme başına ödemeli kanalları seyredebileceğiniz düz ekran uydu TV, tam dolu mini bar ve elektrikli su ısıtıcısı bulunmaktadır.
8.4

Elite World Istanbul Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul /
Elite World İstanbul Hotel'in odaları neoklasik bir tarzda dekore edilmiştir. Odalarda lüks mermer banyo, şık halılar ve duvara monte edilmiş düz ekran TV standarttır. Her odada interaktif TV vardır.
8.3

Elite World Prestige Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul /
Elite World Prestige Hotel'in odalarında ücretsiz Wi-Fi erişimi vardır. Krem tonlarında zarif bir dekora sahip ferah odaların her birinde düz ekran uydu TV mevcuttur. Karo döşeli özel banyolarda seçkin duş ürünleri sağlanmaktadır.
8.9

Kampanya Yapan Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır