Yardım

Loading...
Sırala

Seven For Life Thermal Hotel

Müthiş
9.5
Davutlar, Kuşadasi, Aydin
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Seven For Life Thermal Hotel, Ege'nin göz alıcı mavi denizi, sıcacık şifalı termal suları, oksijen dolu büyüleyici doğası, yumuşacık kumlara sahip plajı, bir gastronomi kültürü yaratan şefleri ve Ege'ye özgü lezzetleri, ışıltılı animasyon eğlenceleri, öğ
Müthiş
9.5

ibis İzmir Alsancak

Müthiş
9.6
Alsancak, Konak, İzmir
Zumbara ile Sonra Öde
Kredi Kartı Gerekmiyor
Şehrin sanat, kültür ve ticaret merkezi Alsancak'ta yer alan İbis İzmir Alsancak; İzmir'in buluşma noktası tarihi Saat Kulesi'ne 4 km, Basmane Metro İstasyonu'na ise 3 km mesafede konumlanıyor.
Müthiş
9.6

The Klazomenai Marine Hotel

Çok iyi
8.2
Urla Merkez, Urla, İzmir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Denize sıfır konumuyla The Klazomenai Marine Hotel, Urla şehir merkezine 6 km. Konak şehir merkezine 28 km. ,Adnan Menderes Havalimanına 45 km mesafede olup, dört mevsim boyunca konuklarına konforlu bir konaklama ve restoran hizmeti sunmaktadır.
Çok iyi
8.2

Ferush Butik Otel

Müthiş
9.6
Urla Merkez, Urla, İzmir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Ferush Butik Otel, birbirinden modern ve şık döşenmiş odalarının yanı sıra terasında yer alan sonsuzluk havuzuyla eşi bulunmaz Ege manzarası eşliğinde yüzme fırsatı sunar.
Müthiş
9.6

Club Sideris

Normal
6.7
Özdere, Menderes, İzmir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Ege Denizinin muhteşem manzarası ve berraklığında deniz kıyısında bulunan ailelere yönelik kompleksimizde toplamda 12 adet havuz bulunmaktadır. 9 adet villa havuzu, 1 adet bayan havuzu, 1 adet bay havuzu ve 1 adet kaydıraklı çocuk havuzu bulunmaktadır.
Normal
6.7

Deniz Kızı Green Garden

İyi
7.3
Gümüldür, Menderes, İzmir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
İzmir Gümüldür'deki Otel&Restaurantımız, sakin dere kenarında konumlanmış eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor. Sahile 100 metre mesafede, geniş bahçe ve çocuklar için özel parkla donatılmıştır. Güler yüzlü ekibimiz, her zevke hitap eden lezzetler sunar.
İyi
7.3

The Yalı Konak Hotel

Konak Merkez, Konak, İzmir
Taksitli Ödeme Seçeneği
The Yalı Konak Hotel, 44 odası bulunan konaklama yeridir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Efes Antik Kent

İzmir İli Selçuk İlçesi sınırları içindeki antik Efes kenti’nin ilk kuruluşu M.Ö. 6000 yıllarına, Neolitik Dönem olarak adlandırılan Cilalı Taş Devri’ne kadar inmektedir.Efes tarihi boyunca birçok kez yer değiştirdiğinden kalıntıları geniş bir alana yayılır. Yaklaşık 8 km²lik bir alana yayılan bu kalıntılar içinde kazı-restorasyon ve düzenleme çalışmaları yapılmış, ziyarete açık olan bölümlerdir. Efes de Antik Kentler;ST.JEAN BAZİLİKASI,ARTEMİS TAPINAĞI ,YEDİ UYURLAR 'dır.Günümüze kalan kalıntılar ise;VEDIUS GYMNASIUM,STADYUM ,AKROPOL ,BİZANS HAMAMLARI ,ÇİFTE KİLİSELER ( Konsül Kilisesi ) ,LİMAN HAMAMLARI ,ARKADİANA ( Liman Caddesi ) ,TİYATRO GYMNASIUMU,TİYATRO ,TİCARET AGORASI ,MERMER CADDE ,CELSUS KİTAPLIĞI ,AŞK EVİ,KOLASTİKA HAMAMI,HADRİYAN TAPINAĞI,YAMAÇ EVLER,TRAİAN ÇEŞMESİ,DOMİTİAN TAPINAĞI,DEVLET AGORASI,BELEDİYE SARAYI,ODEON,MERYEM ANA EVİ,İSA BEY CAMİSİ,AYASULUK KALESİ bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor