Yardım

Efes Antik Kent Otelleri

En uygun Efes Antik Kent otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

ibis İzmir Alsancak

Çok iyi
8.7
Alsancak, Konak, İzmir
Şehrin sanat, kültür ve ticaret merkezi Alsancak'ta yer alan İbis İzmir Alsancak; İzmir'in buluşma noktası tarihi Saat Kulesi'ne 4 km, Basmane Metro İstasyonu'na ise 3 km mesafede konumlanıyor.
Çok iyi
8.7

Ferush Butik Otel

Çok iyi
8.6
Urla Merkez, Urla, İzmir
Ferush Butik Otel, birbirinden modern ve şık döşenmiş odalarının yanı sıra terasında yer alan sonsuzluk havuzuyla eşi bulunmaz Ege manzarası eşliğinde yüzme fırsatı sunar.
Çok iyi
8.6

Ephesus Centrum Hotel

Çok iyi
8.3
Merkez, Selçuk, İzmir
Ephesus Centrum Hotel, konumu itibariyle ulaşım ve toplu taşıma araçlarına yürüyüş mesafesindedir. Odaların bazıları kale, kilise, cami ve şehir manzaralıdır. Konforlu ve kaliteli konaklama için siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Çok iyi
8.3

Deniz Kızı Otel Restaurant

Normal
6.4
Gümüldür, Menderes, İzmir
Dağ manzaralı 14 odası ile hizmet veren Deniz Kızı Otel Restaurant tüm odalarında banyo, buzdolabı, çalışma masası, eşya dolabı, fön makinesi, klima, mini bar, telefon, televizyon ve uydu yayını bulunuyor.
Normal
6.4

Efes Antik Kent

İzmir İli Selçuk İlçesi sınırları içindeki antik Efes kenti’nin ilk kuruluşu M.Ö. 6000 yıllarına, Neolitik Dönem olarak adlandırılan Cilalı Taş Devri’ne kadar inmektedir.Efes tarihi boyunca birçok kez yer değiştirdiğinden kalıntıları geniş bir alana yayılır. Yaklaşık 8 km²lik bir alana yayılan bu kalıntılar içinde kazı-restorasyon ve düzenleme çalışmaları yapılmış, ziyarete açık olan bölümlerdir. Efes de Antik Kentler;ST.JEAN BAZİLİKASI,ARTEMİS TAPINAĞI ,YEDİ UYURLAR 'dır.Günümüze kalan kalıntılar ise;VEDIUS GYMNASIUM,STADYUM ,AKROPOL ,BİZANS HAMAMLARI ,ÇİFTE KİLİSELER ( Konsül Kilisesi ) ,LİMAN HAMAMLARI ,ARKADİANA ( Liman Caddesi ) ,TİYATRO GYMNASIUMU,TİYATRO ,TİCARET AGORASI ,MERMER CADDE ,CELSUS KİTAPLIĞI ,AŞK EVİ,KOLASTİKA HAMAMI,HADRİYAN TAPINAĞI,YAMAÇ EVLER,TRAİAN ÇEŞMESİ,DOMİTİAN TAPINAĞI,DEVLET AGORASI,BELEDİYE SARAYI,ODEON,MERYEM ANA EVİ,İSA BEY CAMİSİ,AYASULUK KALESİ bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor