Efes Antik Kent Otelleri

Efes Antik Kent otelleri, en uygun Efes Antik Kent otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Efes Antik Kent Otelleri

Genel Bilgi

İzmir İli Selçuk İlçesi sınırları içindeki antik Efes kenti’nin ilk kuruluşu M.Ö. 6000 yıllarına, Neolitik Dönem olarak adlandırılan Cilalı Taş Devri’ne kadar inmektedir.Efes tarihi boyunca birçok kez yer değiştirdiğinden kalıntıları geniş bir alana yayılır. Yaklaşık 8 km²lik bir alana yayılan bu kalıntılar içinde kazı-restorasyon ve düzenleme çalışma

Ephesus Centrum Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir
Ephesus Centrum Hotel, konumu itibariyle ulaşım ve toplu taşıma araçlarına yürüyüş mesafesindedir. Odaların bazıları kale, kilise, cami ve şehir manzaralıdır. Konforlu ve kaliteli konaklama için siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Akay Hotel

Merkez / Selçuk / Izmir
Akay Hotel'in klimali odalari ahsap mobilyalarla dekore edilmistir. Tüm odalar en-suite bir banyo içermektedir. Bazi odalarda uydu kanallarini gösteren bir TV mevcuttur. Otelin çevresini kesfetmek için scooter ve araba kiralayabilirsiniz.

Anz Guest House

Merkez / Selçuk / İzmir
Anz Guest House 33 senelik tecrübesiyle Selçuğun en gözde pansiyonlarından biridir. Yerli yabancı gözetmeksizsin herkese güler yüzle yaklaşılır. Müşteri memnuniyeti ilk tercihimizdir.

ENA Serenity Butik Otel- Selçuk

Merkez / Selçuk / Izmir
Otelimiz Izmir Selçuk'ta bütünüyle restore edilmis, son derece temiz, eski bir Osmanli Evi'dir. Sessiz ve sakin sekiz adet odamiz mevcuttur. Bütün odalarimiz klimalidir, bütün odalarimizin banyosu, tuvaleti ve sicak suyu vardir.

Hotel Marys House

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir
Deneyimli bir turist rehberinin on yıllık hayali olarak vücut bulan Mary's House; Size Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı'nın eşsiz mimari ögelerini yaşamayı sunuyor.

İbri Boutique Otel

Merkez / Selçuk / İzmir
ri Boutique Hotel, sizi geçmişe, çocukluğunuza götürecek, eski anılarınızı canlandıracak, özenle yapılmış dekorasyonu sayesinde evinizdeymişsiniz hissi uyandıracak sessizliği ile ruhunuzu dinlendireceğiniz ve hatıralarınızda gülümseyerek tekrar gitme

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Efes Antik Kent Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Efes Antik Kent Hakkında

Efes Antik Kent Otelleri İzmir İli Selçuk İlçesi sınırları içindeki antik Efes kenti’nin ilk kuruluşu M.Ö. 6000 yıllarına, Neolitik Dönem olarak adlandırılan Cilalı Taş Devri’ne kadar inmektedir.Efes tarihi boyunca birçok kez yer değiştirdiğinden kalıntıları geniş bir alana yayılır. Yaklaşık 8 km²lik bir alana yayılan bu kalıntılar içinde kazı-restorasyon ve düzenleme çalışmaları yapılmış, ziyarete açık olan bölümlerdir. Efes de Antik Kentler;ST.JEAN BAZİLİKASI,ARTEMİS TAPINAĞI ,YEDİ UYURLAR 'dır.Günümüze kalan kalıntılar ise;VEDIUS GYMNASIUM,STADYUM ,AKROPOL ,BİZANS HAMAMLARI ,ÇİFTE KİLİSELER ( Konsül Kilisesi ) ,LİMAN HAMAMLARI ,ARKADİANA ( Liman Caddesi ) ,TİYATRO GYMNASIUMU,TİYATRO ,TİCARET AGORASI ,MERMER CADDE ,CELSUS KİTAPLIĞI ,AŞK EVİ,KOLASTİKA HAMAMI,HADRİYAN TAPINAĞI,YAMAÇ EVLER,TRAİAN ÇEŞMESİ,DOMİTİAN TAPINAĞI,DEVLET AGORASI,BELEDİYE SARAYI,ODEON,MERYEM ANA EVİ,İSA BEY CAMİSİ,AYASULUK KALESİ bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır