Dinar Otelleri

En uygun Dinar otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dinar Otelleri

Genel Bilgi

Afyonkarahisar-Antalya karayolu üzerinde olup, il merkezine 106 km uzaklıkta bulunmaktadır. Dinar'ın bilinen geçmişi M.Ö. 1200 yıllarına kadar uzanmaktadır. Dinar Anadolu'nun en eski yerleşim yerlerindendir. Klasik dönem boyunca Efes’ten sonra en önemli şehri daha önceki adı Kelainai olan elbette ki Apameia idi. Dinar, antik kral yolu üzerinde Ege kıy

Acar Otel Dinar

Dinar Merkez / Dinar / Afyon
Afyon’da hizmet veren Acar Otel Dinar, iş seyahatleri ve turistik geziler için misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi oluşturmaktadır.

Gürses Termal Otel

Sandikli / Afyon
Sandıklı’nın İlk Termal Oteli Gürses Termal Otelde konaklamaya ne dersiniz ? İç Ege’nin güneyinde il merkezine 61 Km Sandıklı ilçe merkezine 9 Km uzaklıkta olan otelimizde ana hedefimiz; misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir

May Thermal Resort Spa

Sandikli / Afyon
May Thermal Resort Spa Merkezi; Sağlığınızı ve güzelliğinizi korumanız için 2000 yıldır şifalı suları ile sağlık ve zindelik veren termal sularının özelliklerini korumakta olup günümüz ileri teknolojisi ile birleşmiştir.

Sandıklı Termal Park Hotel

Sandikli / Afyon
Otelimiz, Aziz Michel 'in hastalarını tedavi ettiği Frigya'lıların mukaddes şehir saydığı ve bir çok efsaneye konu olmuş Sandıklı 'daki Hüdai Kaplıcaları mevkisindedir. 40.

Safran Termal Resort

Sandikli / Afyon
Havadar ve büyük Atriumu ile her renkte ayrı bir ferahlık...

Ceylan Termal Saglikli Yasam Köyü

Gazligöl / Ihsaniye / Afyon
Tesisimiz, 15.000 m²'lik bir arazi üzerine insa edilen Saglikli Yasam Köyü tasariminin , %65'lik bölümü yesil alan ve sosyal mekanlar olarak ayrilmistir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dinar Hakkında

Dinar Otelleri Afyonkarahisar-Antalya karayolu üzerinde olup, il merkezine 106 km uzaklıkta bulunmaktadır. Dinar'ın bilinen geçmişi M.Ö. 1200 yıllarına kadar uzanmaktadır. Dinar Anadolu'nun en eski yerleşim yerlerindendir. Klasik dönem boyunca Efes’ten sonra en önemli şehri daha önceki adı Kelainai olan elbette ki Apameia idi. Dinar, antik kral yolu üzerinde Ege kıyılarına ve Akdeniz’e açılan karayolu ile demiryolu kavşağında kurulmuştur. Hititlerden Aka-İyon, Frig, Kimmerler, Persler, Roma, Bizans ve Türklere kadar bir çok Anadolu medeniyetinden izler taşıyan Dinar, eski çağlardan bu yana, sürekli olarak bölgenin başkentliğini yapmıştır. Danteon (Tanrıların Kulu tapınağı), Artemis Anaitis Tapınağı, Tiyatrosu, Agorası (Pazar Yeri), Stadyumu, Suçıkanı, Karakuyu kuş cenneti, Cerit ve Zenderi yaylası ilçenin ilgi odağı yerlerindendir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır