Dim Çayı Otelleri

En uygun Dim Çayı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dim Çayı Otelleri

Genel Bilgi

Toroslar' dan gelerek Alanya' nın doğusundan Akdeniz' e dökülen Dim Çayı' nın kıyıdan 15 kilometre kadar uzaktaki kıyılarında piknik yerleri vardır. Ulu çınarların altındaki kır lokantalarında masalar yaz aylarında çayın içine kurulur. Konuklar çıplak ayakları ile suların içinde oturur. Ayrıca su kıyısına yakın yamaçlarda ve su kıyısında da ahşap tera

Select Apart Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Açik yüzme havuzu, restoran bar hizmeti sunan Select Apart Hotel, odalarda mutfakli konaklama imkani sunmaktadir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erisimi ve 24 saat açik resepsiyon mevcuttur. Select Apart Hotel'in odalarinda klima(ücretsiz) ve balkon yer alir.

Larina Residence

Alanya / Antalya
Larina Residence, 40 odası ile sadece oda konseptinde misafirlerini ağırlamaktadır.

Azura Park Residence

Mahmutlar / Alanya / Antalya
Antalya'nın gözde tatil bölgesi Alanya'da konumlanan Azura Park Residence, misafirlerine bir evin sunabileceği tüm olanakları sunmanın yanında Akdeniz'in doğal güzellikleri ile çevrili, huzurlu bir atmosferde şehir stresinden kurtulma imkanı sunuyor.

Graf Victor Hotel

Kestel / Alanya / Antalya
Graf Victor Hotel, 3 yıldızlı olup 27 odalı bir tesistir.

A11 Hotel Obaköy

Alanya / Antalya
A11 Hotel Obaköy, Antalya Alanya bölgesinde bulunmaktadır. Tesis Her şey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Alanya Sultan II Apart

Mahmutlar / Alanya / Antalya
Alanyanın En Eğlenceli Sitelerinden Birinde Bulunan Dairemiz. 2+1 ve Oldukça Geniş Bir Yapıdadır. 6 Kişi Rahatlıkla Konaklama Yapabilir. Ayrıca Tesisin Açık Yüzme Havuzu ve Aqua Parkı Bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dim Çayı Hakkında

Dim Çayı Otelleri Toroslar' dan gelerek Alanya' nın doğusundan Akdeniz' e dökülen Dim Çayı' nın kıyıdan 15 kilometre kadar uzaktaki kıyılarında piknik yerleri vardır. Ulu çınarların altındaki kır lokantalarında masalar yaz aylarında çayın içine kurulur. Konuklar çıplak ayakları ile suların içinde oturur. Ayrıca su kıyısına yakın yamaçlarda ve su kıyısında da ahşap teraslarda minderlerle otantik yer sofraları kurulur. Bazı lokantalarda masalar salların üzerindedir. Ormanlarla kaplı vadi, yaz günlerinde bile serindir. Bu bölgede tercih edilen yemek alabalıktır. Alabalıklar, lokanta bahçelerindeki havuzlarda bulundurulur. Tava, ızgara ya da fırında güveç olarak pişirilir. Bölgede dağ bisikleti ve trekking için uygun güzergahlar vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır