Dim Çayı Otelleri

Dim Çayı otelleri, en uygun Dim Çayı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dim Çayı Otelleri

Genel Bilgi

Toroslar' dan gelerek Alanya' nın doğusundan Akdeniz' e dökülen Dim Çayı' nın kıyıdan 15 kilometre kadar uzaktaki kıyılarında piknik yerleri vardır. Ulu çınarların altındaki kır lokantalarında masalar yaz aylarında çayın içine kurulur. Konuklar çıplak ayakları ile suların içinde oturur. Ayrıca su kıyısına yakın yamaçlarda ve su kıyısında da ahşap tera

Azura Park Residence

Mahmutlar / Alanya / Antalya
Antalya'nın gözde tatil bölgesi Alanya'da konumlanan Azura Park Residence, misafirlerine bir evin sunabileceği tüm olanakları sunmanın yanında Akdeniz'in doğal güzellikleri ile çevrili, huzurlu bir atmosferde şehir stresinden kurtulma imkanı sunuyor.

Alanya Sultan II Apart

Mahmutlar / Alanya / Antalya
Alanyanın En Eğlenceli Sitelerinden Birinde Bulunan Dairemiz. 2+1 ve Oldukça Geniş Bir Yapıdadır. 6 Kişi Rahatlıkla Konaklama Yapabilir. Ayrıca Tesisin Açık Yüzme Havuzu ve Aqua Parkı Bulunmaktadır.

Alanya Usta Apart

Mahmutlar / Alanya / Antalya
Alanya Mahmutlarda Yer alan 2+1 dairemizin 5 kişi konaklama kapasitesi bulunmaktadır. Site içerisindeki havuzdan yararlanabilir yada dilerseniz denize 100m mesafede yer aldığı için denizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Sun Star Resort Hotel

Kestel / Alanya / Antalya
Her odada düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Odalarda elektrikli su ısıtıcısı mevcuttur. Odalarda duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmış özel bir banyo vardır.

Bella Bravo Apart Hotel

Oba / Alanya / Antalya
Bella Bravo Apart Hotel, 2014'te tamamen yenilenmiştir. Yapılan yeniliklerimiz arasında dekorasyon tamamen değişmiş olup, halılar, perdeler, mobilyalar, banyo tuvalet ve klimalar yenilendi. Tesisimiz 1.

Alanya First Apart

Mahmutlar / Alanya / Antalya
Otel binamız daha önce konut olarak tasarlanmış ve sonradan otele çevrilmiştir. Bu sebeple odalarımız standart bir otel odasından çok daha geniş ve rahattır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dim Çayı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Dim Çayı Hakkında

Dim Çayı Otelleri Toroslar' dan gelerek Alanya' nın doğusundan Akdeniz' e dökülen Dim Çayı' nın kıyıdan 15 kilometre kadar uzaktaki kıyılarında piknik yerleri vardır. Ulu çınarların altındaki kır lokantalarında masalar yaz aylarında çayın içine kurulur. Konuklar çıplak ayakları ile suların içinde oturur. Ayrıca su kıyısına yakın yamaçlarda ve su kıyısında da ahşap teraslarda minderlerle otantik yer sofraları kurulur. Bazı lokantalarda masalar salların üzerindedir. Ormanlarla kaplı vadi, yaz günlerinde bile serindir. Bu bölgede tercih edilen yemek alabalıktır. Alabalıklar, lokanta bahçelerindeki havuzlarda bulundurulur. Tava, ızgara ya da fırında güveç olarak pişirilir. Bölgede dağ bisikleti ve trekking için uygun güzergahlar vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır