Yardım

Loading...
Sırala

Select Apart Hotel

Çok iyi
8.4
Merkez, Alanya, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Açik yüzme havuzu, restoran bar hizmeti sunan Select Apart Hotel, odalarda mutfakli konaklama imkani sunmaktadir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erisimi ve 24 saat açik resepsiyon mevcuttur. Select Apart Hotel'in odalarinda klima(ücretsiz) ve balkon yer alir.
Çok iyi
8.4

De'Manor Boutique Hotel

Müthiş
9.4
Merkez, Alanya, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Konforlu odalarımız, nefes kesen manzaralarımız ve sıcak misafirperverliğimizle unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyoruz. 7/24 hizmetinizdeyiz!
Müthiş
9.4

Dim Çayı

Toroslar' dan gelerek Alanya' nın doğusundan Akdeniz' e dökülen Dim Çayı' nın kıyıdan 15 kilometre kadar uzaktaki kıyılarında piknik yerleri vardır. Ulu çınarların altındaki kır lokantalarında masalar yaz aylarında çayın içine kurulur. Konuklar çıplak ayakları ile suların içinde oturur. Ayrıca su kıyısına yakın yamaçlarda ve su kıyısında da ahşap teraslarda minderlerle otantik yer sofraları kurulur. Bazı lokantalarda masalar salların üzerindedir. Ormanlarla kaplı vadi, yaz günlerinde bile serindir. Bu bölgede tercih edilen yemek alabalıktır. Alabalıklar, lokanta bahçelerindeki havuzlarda bulundurulur. Tava, ızgara ya da fırında güveç olarak pişirilir. Bölgede dağ bisikleti ve trekking için uygun güzergahlar vardır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor