Dalaman Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dalaman Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Dalaman Devlet Hastanesi,1970 yılında SSK Fethiye Hastanesi'ne bağlı olarak hizmete başlamıştır.1978 yılında dispanser olarak faaliyetine devam etmiştir.Çevre de yataklı Hastane bulunmaması üzerine dispanser 1988 yılında 30 yataklı bir hastaneye dönüştürülmüştür.7 Mayıs 2012 tarihinden itibaren 50 yatak kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye başlamı

Hafızoğlu Otel

Dalaman / Muğla /
Tesisimiz Dalaman ilçe merkezinde yer almaktadır.Ücretsiz Wi-Fi ile internet erişimini sağlayabilirisiniz.Sarıgerme kumsal plaja arabayla 10 dk da ulaşabilme imkanına sahipsiniz.Tüm odalarda tuvalet ve duş olmak üzere özel banyo bulunmaktadır.

Dalaman Prensesi

Dalaman / Muğla /
Evinizin rahatlığında tatilin keyfini yaşayın. Dalaman merkezinde, plaja 10 dk mesafede, her çeşit konfora haiz geniş dairede, evinizin rahatlığını yaşayacaksınız.

Lykia Resort Dalaman

Dalaman / Mugla /
Dalaman Airport Lykia Resort Hotel'in odaları, düz ekran TV, peluş kanepeli oturma alanları ve balkonlarla donatılmıştır. Tüm odalarda geniş ve modern bir banyo bulunmaktadır.

AliBaba Village House

Dalaman / Dalaman / Muğla /
Konumundan dolayı sessiz sakin bir alanda yer alan evimiz gelecek olan misafirlerimize huzurlu bir tatil imkanı sağlamaktadır. Şirin mimariden oluşan evimiz, tamamen misafir memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Dalaman Devlet Hastanesi Hakkında

Dalaman Devlet Hastanesi Otelleri Dalaman Devlet Hastanesi,1970 yılında SSK Fethiye Hastanesi'ne bağlı olarak hizmete başlamıştır.1978 yılında dispanser olarak faaliyetine devam etmiştir.Çevre de yataklı Hastane bulunmaması üzerine dispanser 1988 yılında 30 yataklı bir hastaneye dönüştürülmüştür.7 Mayıs 2012 tarihinden itibaren 50 yatak kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane de;Dahiliye Uzmanı,1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı,1 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı,1 Anestezi uzmanı,2 Diş Hekimi,2 Pratisyen Hekim ile hizmet veren Hastanemizde faal olarak 2 adet ameliyat salonu ,modern donanımlı 2 doğumhane ve 1 kadın-doğum ameliyathanesi, eczane, röntgen, laboratuar, poliklinikler, acil servis, 50 yatak kapasiteli klinikleri, idari servisler, teknik servis, garaj hizmetleri(1 adet ambulans,1 adet hizmet aracı,Evde Sağlık Hizmet aracı), mutfak, çamaşırhane, ve 4 adet morg bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır