Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri

En uygun Cumhuriyet Eğitim Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Sokullu Paşa Hotel

Fatih / İstanbul
Sokullu Paşa Hotel, klimalı, 4 yıldızlı odalar ve şık bir restoran sunmaktadır. Modern ve geleneksel mobilyaların bir arada bulunduğu odalar zarif iç mekanlara sahiptir. Her oda klima ve özel bir banyoyla donatılmıştır.

Acacia Mansion Hotel

Fatih / İstanbul
Acacia Mansion Hotel toplam 14 odalı olup, sizlere ferah bir şekilde tasarlanmış odalarında, çok rahat yatak ve yastıklar, çay kahve olanakları, uydu geniş ekran TV, yüksek standartlı banyolar, mini bar uyandırma servisi, saç kurutma makinesi gibi olanak

Gulliver Mansion Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Tesisimiz İstanbul Sultanahmette şehrin merkezinde, her yere yakın konumuyla dikkat çekmektedir. Toplamda on dört adet odadan oluşmaktadır.

Sultanahmet Çeşme Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Sultanahmet Çeşme Hotel, elverişli konumu nedeniyle, eski şehir olan Sultanahmet'i keşfetmek isteyenler için büyük bir avantaj sunuyor.

Family İstanbul Hotel

Fatih / İstanbul
3 yıldızlı Family Istanbul Hotel, Sultanahmet semtinde Sultanahmet Camii'ne yürüyüş mesafesinde yer alır. Otel bahçe manzarasına sahiptir.

Aleph Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Her yıl yurtiçi ve yurtdışından milyonlarca insanın ziyaret ettiği, dünyanın gözbebeği tarihi yarımadada, Hippodrome'a (Sultanahmet Meydanı) 2dk, Ayasofya'ya 4dk ve sahile 4dk yürüyüş mesafesinde yer alan bir oteliz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Cumhuriyet Eğitim Müzesi Hakkında

Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri Müzeye çevrilmiş olan okul Osmanlı zamanında kılıç imalatının vekılıç yapmanın öğretildiği okuldur. Cumhuriyetin ilk dönemi ve öncesine dair bir çok eğitimle ilgili parçalar sergilenmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır