Yardım

Sosyal Sorumluluk Projeleri yapmaya önem gösteriyoruz.

Çünkü;

Sosyal sorunları markaların sahiplenip değer yaratarak topluma hizmet etmesinin önemini biliyoruz.

Otelz.com’un Türkiye'nin en büyük otel rezervasyon sitesinden biri olmasından dolayı gücüne güveniyoruz.

Biz de markamızın gücünü göz önünde bulundurarak, sosyal ve küresel alandaki projeleri ve sponsorlukları hayata geçirmek için çalışıyoruz.

LCFA Türkiye'nin en yeni üyelerinden biri olduk ve küresel ısınma sorunlarına karşı hem detaylı bilgi aldık hem de tüm paydaşlarımız ile bu hassasiyeti paylaşan çalışmalar başlattık. Bu sayede otelz üzerinden on binlerce konaklama tesisi ve milyonlarca seyahat severin en hassas sorunlarından birinde çözüm odaklı rol almış olduk.


WWF Türkiye ile iletişime geçerek 100 adet deniz kaplumbağasına hayat verdik.

Logomuzu süsleyen kaplumbağaları desteklemek için, Dünya Kaplumbağalar Günü’nde WWF Türkiye ile iletişime geçtik ve tam 100 adet deniz kaplumbağasına hayat verdik.

 otelz-wwf-sosyal-sorumluluk-projesi


Alaçatı Turizm Derneğinin “Alaçatı’da Dört Mevsim Sanat” projesini destekliyoruz.

Alaçatı’da Dört Mevsim Sanat başlığı altında 1-4 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenen buluşmada 50’ye yakın, birbirinden değerli sanatçı ağırlandı. Sanat severler için, Alaçatı’nın huzur kokan sokaklarındaki butik otellerde yaklaşık olarak 250 eserin yer aldığı bir açık hava sergisi düzenledi. Aynı zamanda buluşmaya ev sahipliği yapan oteller online söyleşi ve paneller de düzenlendi.

 


Sokakta yaşayan sevimli dostlarımıza mama yardımında bulunuyoruz.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde sizlerin yaptığı Otelz.com rezervasyonlarıyla, her 100 TL 100 gr mama olarak ve Otelz.com uygulamasını indirdiğinizde de sizin adınıza 1 kilo mama olarak sokaklardaki sevimli dostlarımıza bağışlıyoruz.

 otelz-dunya-hayvanlari-koruma-günü-sosyal-sorumluluk-projesi


Biz de Gıda İsrafının önlenmesini destekliyoruz.

Otelz CEO’su Bertan Aner “Gıda İsrafının” önemine değinerek; “sürdürülebilir turizm, yaşanabilir bir dünya için biz de elimizi taşın altına sokacağız” dedi.

 

https://www.instagram.com/p/BrMjQIfFSsB/?utm_source=ig_web_copy_link 

 


 

Yaptığımız Sosyal Sorumluluk Projelerinin, diğer markalara da ilham kaynağı olması hedefiyle hız kesmeden çalışıyoruz…

 


otelz-loader
Yükleniyor